19,50
Etui transportowe Sunnylife do DJI RC 2
| Waga | 272 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,80 × 16,30 × 7,80 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 219 |
| Box width | 16,30 |
| Box height | 7,80 |
| Box length | 19,50 |
| Gross weight | 272 |
| HS Code | 4202129990 |
Torba / plecak transportowy 2w1 DJI
| Waga | 2340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31,50 × 38,50 × 31,50 cm |
| Net weight | 1940 |
| Box width | 38,50 |
| Box height | 31,50 |
| Box length | 19,50 |
| Gross weight | 2340 |
| HS Code | 4202125000 |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3, DJI Mavic 3 Classic |