12,00
Kabel EcoFlow AC – EU
Ładowarka LiPo SkyRC E3
Mocowanie do szybkiego montażu 1/4” Sunnylife do Insta360 GO 3 / GO 3S
| Waga | 13 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 7,50 × 1,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 10 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 13 |
| HS Code | 7616999099 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Obiektywy/filtry do telefonu APEXEL APL-37UV-7G 37mm
| Waga | 186 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,00 × 6,60 × 16,00 cm |
| Net weight | 95 |
| Box width | 6,60 |
| Box height | 16,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 186 |
| HS Code | 9002110090 |
| Zestaw | Tak |
| Kompatybilność | Uniwersalne |
Obudowa silikonowa obiektywu Sunnylife do Insta360 Ace Pro
Obudowa wodoszczelna kamery Insta360 Ace Pro
| Waga | 130 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15,00 × 10,00 × 15,00 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 300 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 15,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 130 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |