7,10
Adapter wielofunkcyjny Sunnylife do kamery DJI Osmo Pocket 3
| Waga | 46 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,10 × 3,60 × 7,10 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 30 |
| Box width | 3,60 |
| Box height | 7,10 |
| Box length | 4,70 |
| Gross weight | 46 |
| HS Code | 3926909790 |
Futerał ochronny Sunnylife do kamer sportowych GoPro, DJI, Insta360
Osłona przeciwsłoneczna obiektywu gimbala Sunnylife do DJI Mini 4 Pro (czarna)
| Waga | 25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,10 × 5,60 × 7,10 cm |
| Net weight | 14 |
| Box width | 5,60 |
| Box height | 7,10 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 25 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
Osłona przeciwsłoneczna obiektywu Sunnylife do DJI Mini 4 Pro (szara)
| Waga | 25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,10 × 5,60 × 7,10 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 14 |
| Box width | 5,60 |
| Box height | 7,10 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 25 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
Zabezpieczające etui Sunnylife Insta360 do kamery GO 3 (czarne)
Zestaw szkieł ochronnych Sunnylife do drona DJI AIR 3
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,10 × 4,70 × 7,10 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 1 |
| Box width | 4,70 |
| Box height | 7,10 |
| Box length | 9,20 |
| Gross weight | 10 |
| HS Code | 7007198095 |
| Seria Air | DJI Air 3 |