10,40
Filtr 1-5 stopni Freewell Sherpa True Color VND do iPhone 15Pro/Max iPhone 14Pro/Max iPhone 13 Pro/Max
319,00 zł brutto| Waga | 162 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,40 × 2,60 × 10,40 cm |
| Net weight | 69 |
| Box width | 2,60 |
| Box height | 10,40 |
| Box length | 10,10 |
| Gross weight | 162 |
| Model | iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro |
| Kompatybilność | iPhone |
Filtr CP Freewell Sherpa do iPhone 13Pro/Max, 14Pro/Max, 15Pro/Max
215,00 zł brutto| Waga | 160 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,40 × 2,60 × 10,40 cm |
| Net weight | 63 |
| Box width | 2,60 |
| Box height | 10,40 |
| Box length | 10,10 |
| Gross weight | 160 |
| Model | iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro |
| Kompatybilność | iPhone |
Zestaw 14 filtrów Freewell do DJI Osmo Pocket 3
529,00 zł brutto| Waga | 145 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,40 × 2,30 × 10,40 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 3 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 10,40 |
| Box length | 10,15 |
| Gross weight | 145 |