Szkolenia na drona UAVO NSTS

W IRONSKY szkolimy nieprzerwanie od 2014 roku jako jedna z pierwszych firm w Polsce, dzięki czemu posiadamy szeroką, ekspercką wiedzę na temat różnych dronów i ogromne doświadczenie instruktorskie w zakresie prowadzenia szkoleń na Pilota Drona. Jesteśmy wyznaczonym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego Ośrodkiem Szkoleniowym Pilotów Dronów wpisanym do ewidencji pod numerami S030 i E013 uprawnionym do przeprowadzania szkoleń i egzaminów w kategorii otwartej A2 i w kategorii szczególnej, czyli m.in. VLOS NSTS-01, NSTS-02 oraz BVLOS czyli NSTS-05, NSTS-06.

Szkolimy w całej Polsce!

Szkolenia na START

 • Nowy Pilot Drona -- PODSTAWY OBSŁUGI DRONA, WSTĘP DLA POCZĄTKUJĄCYCH I DLA MŁODZIEŻY
 • Pilot Wybranego Drona -- SZKOLENIE PRODUKTOWE

Szkolenia NSTS

Szkolenia SPECJALISTYCZNE

Sprawdź opinie ☆☆☆☆☆ kursantów na Facebooku

Sprawdź opinie ☆☆☆☆☆ kursantów na Facebooku

 • Adam Pieprzycki
  Szkolenia w TOPR. Ciekawe i merytoryczne dwudniowe szkolenie z teorii i trzeci dzień nauki latania (VLOS i BVLOS, misje) w Tatrach. Fajne podejście do kursanta, a szkolenie praktyczne przeprowadzone zostało na wysokiej jakości sprzęcie. Polecam
  Adam Pieprzycki
  Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
 • Karolina Fryszkowska
  Kuba, Darek i Mikołaj jak zwykle pełen profesjonalizm. Wróciłam i pewnie będę wracać nie raz. Chłopaki robią super robotę, są pełni pasji i zaangażowania. Polecam i będę polecać 💪💪💪
 • Piotr Bednarski
  Robią to od lat i robią to rewelacyjnie. Mało kto w Polsce może pochwalić się taką wiedzą, zarówno praktyczną jak i teoretyczną. Brałem udział szkoleniach. Przy pierwszej okazji wrócę z przyjemnością - do sklepu, do serwisu i na kolejne szkolenia. Pozdron!
  Piotr Bednarski
  Konferansjer w Nawijam.pl
 • Andrzej Stachura
  Bardzo fajna ekipa, pełna profeska i mega zaangażowania w szkolenie, co ważne przy tak rozbudowanych wymaganiach egzaminacyjnych. No i kompleksowy support w każdej niemal kwestii (od tematów prawnych po sprzętowe). Cieszę się, że na Was trafiłem ;-)
  Andrzej Stachura
  Agencja Informacji I Ochrony Środowiska
 • Piotr Wandas
  To był mój pierwszy raz z dronami, dzięki IRONSKY Wasze szkolenie pokazało mi podstawy teraz tylko się doskonalić, na YouTube tego się nie nauczę co z Wami ;-) Super atmosfera połączona z ogromną wiedzą instruktorów. Polecam !!!!!!
  Piotr Wandas
  Lasy Państwowe
 • Mateusz Norkiewicz
  Bardzo szczerze polecam, najlepsze szkolenie na jakim byłem, a byłem na bardzo wielu... Wykłady z części teoretycznej bardzo przyjemne, wiedza przekazana w przystępny sposób, nie skupiała się wyłącznie na czystej teorii a szerokim zastosowaniu w praktyce. Styl wypowiedzi idealnie trafiający do szkolącego się, zapamiętam to szkolenie na długo. Loty również przyjemne, nie tylko na jednym rodzaju drona, lecz na kilku, także szczerze polecam szkolenie i pozdrawiam ekipę z IronSky, róbcie tak dalej chłopaki, bo wam to wychodzi 😁
  Mateusz Norkiewicz
  Student, Uniwersytet Przyrodniczy Poznań
 • Jacek Rogielski
  Jeden z najlepszych jak nie najlepszy kurs jaki miałem okazję zdawać. Szkolenie było przeprowadzone bardzo profesjonalnie pod okiem instruktora Mikołaja bacznie wychwytywał najmniejsze błędy i w profesjonalny sposób tłumaczył każdy detal związany z pilotażem. Serdecznie polecam Szkolenia w IRONSKY Profesjonalne podejście całej ekipy do Kursantów Jacek.
  Jacek Rogielski
  Bau-Projekt
 • Tomasz Dominikowski
  Bardzo profesjonalne szkolenie bez którego podejście do egzaminu to bardzo ryzykowna decyzja. Intensywne 3 dni i ogrom wiedzy przekazany w bardzo przystępny i ciekawy sposób. Prowadzący szkolenie perfekcyjnie przygotowani do części teoretycznej jak i praktycznej. Na szkoleniu panuje pozytywna i koleżeńska atmosfera co pomaga w przyswajaniu wiedzy, a wiedzy i nauki do zaliczenia egzaminu jest na prawdę sporo :) Fajne jest to, że na prowadzących można liczyć również po zakończeniu kursu i egzaminie, Serdecznie polecam IronSky :)
  Tomasz Dominikowski
  Przedsiębiorca, Agencja Reklamowa
 • Michał Czajka
  Szkolenie rewelacyjne - wiedza sama weszła do głowy. Egzamin był już tylko formalnością :) a tak na poważnie to polecam wszystkim przystępującym do egzaminu - 100% osób zdało ostatni egzamin - teorię i praktykę.
  Michał Czajka
  Fotograf profesjonalny
 • Kamil in Travel
  Lux miód i malina :D
  Kamil in Travel
  Podróżnik, YouTuber
 • Paweł Siwiecki
  Z firmą IRON SKY współpracujemy od dawna, nigdy nie było żadnych problemów. Wszystkim mogę szczerze polecić Pana Dariusza jako świetnego szkoleniowca i rzetelnego partnera handlowego.
  Paweł Siwiecki
  Cyber Shop
 • Żaneta Kaczmarek
  Każdemu polecam IronSky Buk. Co tu dużo mówić, chłopacy są profesjonalistami, co pokazali i na kursie przekazując nam w zupełności wyczerpującą wiedzę, jak i podczas organizacji egzaminów. Zawsze super atmosfera:-)
  Żaneta Kaczmarek
  Przedsiębiorca
 • Karolina Wasik
  Profesjonalnie i rzetelnie - pomoc i szkolenie do ostatnich minut przed egzaminem, to się ceni !
  Karolina Wasik
  Dekorator wnętrz
 • Wojciech Turek
  Profesjonalne podejście do tematu. Grupy kursantów na szkoleniach są małe i za to duży plus. Na zadawane przez nas pytania zawsze uzyskiwaliśmy odpowiedż. Na kursie panowała świetna atmosfera. Polecam wszystkim którzy się jeszcze wahają.
  Wojciech Turek
  Fotograf
 • Maks Maźwa
  Panowie z IronSky ciekawie prowadzą zajęcia. Widać, że znają tematykę i rzetelnie potrafią przygotować do egzaminu. Ale na tym nie kończą zajęć. Oprócz teorii ważna jest również praktyka. I tutaj właśnie przejawia się ich przewaga - pokazują i tłumaczą w praktyczny sposób najważniejsze i najbardziej praktyczne elementy obsługi bezzałogowego statku powietrznego
  Maks Maźwa
  Agencja Ochrony
 • Krzysztof Wójcik
  Z początku chcieliśmy sami przygotowywać się do egzaminu VLOS ale po szkoleniu w IronSky nie żałujemy ani jednej złotówki i minuty poświęconej na szkolenie. Świetnie opracowane i usystematyzowane materiały, przystępnie prowadzone szkolenie i dużo praktycznej wiedzy. Chłopaki naprawdę wkładają serce w to co robią i poświęcają czas każdemu indywidualnie. Grupy kursantów są nieduże a co najbardziej nam się podoba - kontakt nie kończy się po odebraniu dyplomu. Cały czas możemy liczyć na pomoc z ich strony czy to przy załatwieniu formalności do egzaminu czy przy obsłudze/serwisie drona.
  Krzysztof Wójcik
  Agencja Interaktywna
 • Mateusz Abu Louz
  Polecam robienie kursów w IRON SKY. Chłopaki profesjonalnie przygotowują do egzaminów zarówno teorii jak i praktyki. Materiały do nauki na oraz zajęcia prowadzone przez chłopaków przygotowały mnie do zaliczenia. Klimat na zajęciach super. Chłopaki podchodzą do tego co robią z wielka pasja i nie liczy się dla nich tylko zarobek. Pozdrawiam
 • Tomo Drewicz
  Panowie z IronSky znają się na rzeczy i potrafią w rzeczowy sposób przekazać swoja wiedzę i doświadczenia. Po przebytym kursie wiem, że podejście do egzaminu z wolnej stopy byłoby dużym nieporozumieniem. Dodatkowo uważam, że każdy kto chciałby rozpocząć zabawę z dronami powinien taki kurs przejść - najlepiej w IronSky.
  Tomo Drewicz
  Artysta, Doktor Uniwersytetu Artystycznego
 • Robert Smaga
  Z pełną odpowiedzialnością polecam Panów z IRONSKY. Kurs przygotowany profesjonalnie, przerobiona ilość materiału "urywa głowę". Super atmosfera podczas szkolenia. Jeszcze raz polecam 
  Robert Smaga
  Żołnierz
 • Maciej Kozieł
  Polecam kursy w IronSky, przede wszystkim bardzo rzeczowo prowadzone i sprawnie zorganizowane (kursy oraz egzamin). Bardzo dobre materiały szkoleniowe i przede wszystkim można liczyć na pomoc w zagadnieniach związanych z prawem lotniczym, dronami, czy samym egzaminem nie tylko w ramach opłaconego szkolenia ale również po nim! Mamy stały kontakt. Pozdrawiam i zachęcam do kursów w IronSky. Maciej Kozieł.
 • Łukasz Wiśniewski
  Super kurs ! Super instruktorzy, bardzo dobrze tłumacza i nauczą latać nawet ptaka bez skrzydeł. Polecam 
 • Miłosz Ratajek
  Polecam wszystkim, szkolenia w miłym klimacie na solidnym poziomie, pomoc w wyborze sprzętu, 5 gwiazdeczek leci do was, Pozdrawiam 
 • Mariusz Wolny
  Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia w IronSky. Kurs odbył się w miłej atmosferze. Darek i Kuba zadbali o rzetelne przygotowanie nas do egzaminu państwowego, który zdałem z wynikiem pozytywnym. Gorąco polecam szkolenia w IronSky!
  Mariusz Wolny
  Budowlaniec
 • Jarosław Grzybek
  Pełna profeska, super atmosfera na szkoleniu, zapewniony pyszny obiad do wyboru z menu. Z Darkiem i Kubą zdanie egzaminu to żaden problem a do tego zatroszczyli się nawet o pogodę na egzamin  (pół godziny po egzaminie zaczęło padać). Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
  Jarosław Grzybek
  Przedsiębiorca
 • Bartosz Grela
  Ekipa bardzo extra, jako pedagog miałbym kilka uwag co do warsztatowej strony szkolenia ale to naprawdę małostki w porównaniu do ogromu wiedzy jaką ci kolesie mają i jak to przekazują, a żeby dobrze przekazać cza dobrze rozumieć i czuć to! profesjonalizm i sprzęt z jakim spotkałem się na kursie zaskoczył mnie pozytywnie, jak się wahasz czy wybrać szkolenie z IRON SKY to wiedz że zdałem egzamin z pochwałą egzaminatora!
  Bartosz Grela
  Nauczyciel
 • Sławomir Andrzej Białkowski
  Parę słów o szkoleniu UAVO. Fantastyczna atmosfera. Prowadzący szkolenie posiadają szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną. Zasób wiadomości potrafią przekazać w sposób przejrzysty i zrozumiały. Gratuluję też profesjonalnej organizacji zajęć. Wszystkie wymienione zalety doprowadziły pomyślnie do zdanego egzaminu UAVO przeprowadzonego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Niech zawsze wokół was roztaczają się szerokie horyzonty!
 • Mark Path
  Zamówiłem u Jegomości Mavica pro, ja tylko pojawił się sprzęt w polskich hurtowniach miałem go u siebie. Polecam zakupy dronów u tego dilera  Status zamówienia i info od DJI, które nie wyrabiały z produkcją, a najlepszym porządku 
  Mark Path
  Internauta
 • Beata Krzysztof Iwaszko
  Byliśmy uczestnikami Aerofestival i wzięliśmy udział w konkursie organizowanym przez IRON SKY. Nie wiązaliśmy z tym konkursem wielkich oczekiwań do chwili gdy okazało się, że jesteśmy w gronie wylosowanych osób. Sam konkurs jak i wygrana w postaci szkolenia było realnym i namacalnym faktem. Gratulujemy pomysłu i dziękujemy firmie IRON SKY za miłą zabawę i ciekawe doświadczenie.
  Beata Krzysztof Iwaszko
  Pasjonat lotnictwa

 

IRONSKY to Autoryzowany Dealer Dronów

 • DJI
 • DJI Enterprise
 • DJI Agriculture
 • Yuneec Partner
 • Autel Partner

Kupisz u Nas przede wszystkim Profesjonalne Drony znanych marek z dobrym rabatem, bo jesteśmy Wieloletnim Dealerem i Autoryzowanym Partnerem.

 • Drony do Fotografii i Filmowania
 • Drony do z Zoomem do Monitoringu
 • Drony z kamerami Termowizyjnymi do Fotowoltaiki, dla Służb Ratunkowych i dla Inżynierów
 • Drony do Badania Smogu, pomiarów zanieczyszczeń
 • Drony do Inspekcji Technicznych np. do Farm Wiatrowych
 • Drony z modułem RTK dla Geodetów i do robienia dokładnych Map i Pomiarów
 • Drony z Noktowizją, Termowizją i kamerami pracującymi w trudnym lub braku oświetlenia dla Służb Specjalnych
 • Drony Wodoodporne, podwodne, odporne na bardzo niskie i wysokie temperatury
 • Drony do Wyścigów i freestyle FPV
 • Drony na Początek i dla Dzieci

Od 2014 roku przeszkoliliśmy tysiące osób w całej Polsce na różne uprawnienia, więc możesz zaufać nie tylko naszej wiedzy i umiejętnościom, ale też ogromnemu doświadczeniu w różnych branżach, bo Naszymi Klientami w zakresie szkoleń i dostawy dronów są między innymi:

 • Ministerstwa i Instytucje Publiczne
 • Urzędy Wojewódzkie, Powiatowe, Miejskie, Gminne
 • Wojsko i Służby Specjalne
 • Straż Pożarna, Straż Graniczna, Policja, Służby Ratownicze
 • GOPR, TOPR
 • Sektor Przemysłu i Energetyki, Fabryki, Elektrownie, Kopalnie
 • Sektor Usługowy obejmujący Inżynierów, Geodetów, Agentów Nieruchomości i innych specjalistów

Na początku przygody każdego Pilota Drona NAJWAŻNIEJSZE JEST SZKOLENIE UAVO / NSTS

To szkolenie, w którego trakcie Twój dron zaliczy wiele wzlotów i… lądowań! Bez obaw, wszystko odbędzie się pod okiem wykwalifikowanych specjalistów z IRONSKY. Kadrę stanowią instruktorzy z uprawnieniami Pilota Drona od 2014 roku, którzy jako jedni z pierwszych w Polsce uzyskali świadectwo kwalifikacji i od lat są związani z branżą dronów zawodowo i hobbystycznie. Posiadaliśmy (gdy były jeszcze dostępne) prestiżowe w swoim czasie uprawnienia pilota doświadczalnego TOR. Szkolenia na drony odbywają na terenie całego kraju i są zakończone egzaminem państwowym. Główna siedziba znajduje się w Buku, 30 km od Poznania.

Przeczytaj również: NSTS 01-06 a STS 01-02 – co to znaczy?

Dlaczego piszemy UAVO łamane na NSTS? Bo nazewnictwo urzędowe się zmieniło, ale chodzi o te same kursy i kompetencje. Wiemy, że możesz się w tym gubić więc wyjaśniamy. Zobacz:

To co KIEDYŚ nazywało się "UAVO, czyli Świadectwo Kwalifikacji Operatora Drona" od 2021 roku, TERAZ nazywa się "Certyfikat Kompetencji Pilota Bezzałogowych Statków Powietrznych"

To co KIEDYŚ nazywało się kursem "UAVO VLOS" od 2021 roku, TERAZ nazywa się "NSTS-01 kurs na drony do 4kg" lub "NSTS-02 kurs na drony do 25kg

To co KIEDYŚ nazywało się kursem "UAVO BVLOS" od 2021 roku, TERAZ nazywa się "NSTS-05 kurs na drony do 4kg" lub "NSTS-06 kurs na drony do 25kg"

PROWADZIMY RÓWNIEŻ SZKOLENIA NA DRONY Z DOFINANSOWANIEM ZE ŚRODKÓW PUP, WUP i EFS. Posiadamy aktywny wpis w Bazie Usług Rozwojowej Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Nadal się wahasz? Przeczytaj opinie Naszych kursantów.

Jesteśmy legalnie działającą Instytucją Szkoleniową, która została wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy pod numerem ewidencyjnym 2.30/00060/2015, dzięki czemu masz pewność, że spełniamy odpowiednie warunki, aby jak najlepiej przeprowadzić profesjonalne szkolenia na drony. Od początku jesteśmy Oficjalnym Partnerem AEROFESTIVALU, międzynarodowego festiwalu lotniczego, na którym pokaz dają najsilniejsze polskie i zagraniczne grupy akrobacyjne.

Zapraszamy na profesjonalne szkolenia na operatorów bezzałogowych statków powietrznych UAVO w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Bydgoszczy i Zielonej Górze dla osób fizycznych, firm i służb mundurowych. Dbamy o jakość i najwyższy standard szkoleń na drona UAVO, dzięki czemu możemy poszczycić się bardzo dużą zdawalnością egzaminów państwowych.

Nasi Klienci otrzymują atrakcyjne RABATY na wszystkie szkolenia oraz serwis dronów.