UBEZPIECZENIE DRONA DJI CARE REFRESH

 

Wykupiłeś DJI CARE REFRESH, ale nie wiesz jak je aktywować?

 

1. Jeżeli masz jeden z poniższych produktów DJI, to możesz wykupić ubezpieczenie DJI Care

 

Wykupiłeś DJI CARE REFRESH, ale nie wiesz jak je aktywować?

 

1. Jeżeli masz jeden z poniższych produktów DJI, to możesz wykupić ubezpieczenie DJI Care

Dji Care Refresh do kupienia w sklepie z dronami IRONSKY.pl

2. Wejdź na stronę: http://store.dji.com/dji_care_infos/active zaloguj się na swoje konto, wybierz w górnym prawym rogu jako kraj Polska, a następnie wpisz numery seryjne S/N (Serial Number), kliknij Next i postępuj zgodnie z poleceniami na stronie DJI.com.

Pamiętaj, że kody działają wyłącznie w przypadku nowych dronów i ich pierwszej aktywacji w ciągu 48h.

jak aktywować DJI CARE ironsky.pl
Więcej możesz zobaczyć na filmiku od DJI:

3. Jeżeli minęło 48h, a drona już używałeś i aktywowałeś, nic straconego, możesz starać się o aktywację kodu DJI Care za pośrednictwem wytycznych od DJI dostępnych w tym linku i koniecznie obejrzyj film jak to prawidłowo zrobić: https://repair.dji.com/en/djicare/customerupload

Kompleksowa ochrona i ubezpieczenie drona DJI

DJI Care Referesh to kompleksowe 12 miesięczne ubezpieczenie oferowane przez DJI na swoje nowe produkty, dzięki któremu nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swojego drona podczas lotu. W przypadku kolizji za niewielką opłatą czeka na ciebie nowe urządzenie lub w stanie nie noszącym śladów użytkowania. Zawsze marzyłeś o zrobieniu pięknych zdjęć lecąc nad jeziorem, morzem lub oceanem, ale bałeś się o swoje urządzenie? DJI Care Refresh pokrywa również uszkodzenia spowodowane zalaniem lub wpadnięciem do wody twojego drona i/lub kamery, zatem lataj bez obaw.

Czuj się jak VIP - korzyście z DJI Care Refresh

Użytkownicy z ochroną DJI Care Refresh są traktowani priorytetowo, dzięki czemu czas oczekiwania na wymianę drona zostaje zredukowany do minimum. Co więcej, użytkownicy posiadają przywileje VIP także podczas kontaktu z pomocą techniczną DJI, więc wystarczy jeden telefon, aby szybko uzyskać odpowiedź na dowolne pytanie.

Co zrobić, gdy zdarzy się wypadek dronem?

Serwis dronów gwarancyjny i pogwarancyjny DJI Care Refresh
1. Użytkownik zgłasza usterkę i wysyła drona do niemieckiego serwisu DJI z adnotacją, że posiada DJI Care Refresh.
2. Użytkownik dostaje wycenę naprawy i na tej podstawie decyduje czy chce dokonać naprawy/wymiany odpłatnie bądź przez DJI Care Refresh.
3. Po wybraniu opcji DJI Care Refresh, użytkownik uiszcza opłatę w wysokości 99 euro za pierwszą wymianę lub 139 euro za drugą wymianę i dostaje nowy produkt bądź nowe części zamienne tzn. gimbala, kamerę, śmigła.
4. Wymieniony produkt zostaje priorytetowo dostarczony do użytkownika z darmową wysyłką.

Zastrzeżenia - czego nie obejmuje ubezpieczenie drona DJI Care Refresh?

DJI Care Refresh nie obejmuje:
1) Zgubionego bądź częściowo zgubionego drona, gimbala lub akcesoriów.
2) Kradzieży lub porzucenia produktu.
3) Uszkodzeń spowodowanych lotem w niewłaściwych warunkach atmosferycznych.
4) Nadajnika, akcesoriów dodatkowych.
5) Rozmyślnej utraty drona.
6) Uszkodzeń obudowy, które nie wpływają na działanie produktu.
7) Bezpośrednich lub niebezpośrednich uszkodzeń spowodowanych działaniem sił wyższych.
8) Usterek powstałych poza okresem ważności DJI Care Refresh.
9) Dodatkowych opłat związanych z ulepszaniem modelu, poprawianiem jego osiągów.
10) Usterek wynikających z przeprowadzania modyfikacji, które nie są zgodne z zaleceniami znajdującymi się w podręczniku użytkownika bądź z używania niekompatybilnych akumulatorów i ładowarki.
11) Usterek wynikających z korzystania z nieautoryzowanych akcesoriów, akumulatorów bądź oprogramowania.

dji-care-refresh-spark

FAQ - Najczęściej zadawane pytania o ubezpieczenie DJI Care Refresh

1. Co to jest DJI Care Refresh?
DJI Care jest to usługa, która zapewnia Ci spokój, obejmująca uszkodzenia produktu DJI. DJI care jest ważna przez okres 12 miesięcy i zapewnia do dwóch pełnych zamienników za dodatkową opłatą, przez przypadkowe uszkodzenie podczas normalnego użytkowania. Za każdym razem na wniosek ,otrzymasz urządzenie zastępcze, które jest nowe lub po regeneracji całkiem sprawne.
2. Jak kupić DJI Care dla mojego Drona?
Plan gwarancji DJI care jest dostępny oddzielnie dla Mavica, Inspire 2 Zenmuse X4S i Zenmuse X5S. DJI Care można kupić dla każdego z nich.
3. Czy mogę zakupić DJI Care do nowego produktu nieaktywowanego?
DJI Care można nabyć do produktu, który nie został aktywowany i uruchomiany lub do 48 godzin od zakupu sprzętu i uruchomienia. Okres ważności każdego planu gwarancyjnego DJI Care jest uzależniony od daty podanej w umowie otrzymasz je e-mailem po dokonaniu zakupu.
4. Które części drona można wymieniać mając DJI Care?
 • Mavic Pro: Dron, gimbal, kamera, akumulator i śmigła.
 • Phantom 4: Dron, gimbal, kamera i śmigła.
 • Inspire 2: Dron i śmigła.
 • Zenmuse X4S i Zenmuse X5S: Gimbal i kamera.

 • Po złożeniu wniosku o zastępczą rzecz, uszkodzoną należy wysłać do wymiany.
  5. Jaka jest różnica między DJI Care i gwarancją na produkt DJI? Czy gwarancja na produkt DJI jest bez konieczności zakupu DJI Care?
  Gwarancja na produkt jest gwarancją napraw dostarczonych towarów przez producenta, jeśli są jakieś wady produktów DJI Care zapewnia usługę zastępczą, jeżeli szkody wynikające z przypadkowego uszkodzenia dla dronów, śmigieł lub baterii wystąpią podczas normalnego użytkowania. Nadal można korzystać ze standardowej gwarancji na produkt Dji bez kupowania DJI Care, ale DJI Care może znacznie obniżyć koszty usług. Ponadto, jeśli koszty naprawy są objęte standardową gwarancją produktu, pozostałe saldo wymiany na DJI care nie zostaną naruszone.
  6. Czy mogę odnowić moją opieką DJI Care po jej wygaśnięciu? Ile razy mogę kupić DJI Care dla mojego drona?
  Nie, nie możesz. Obecnie każdy produkt kwalifikuje się do tylko jednego DJI Care. Usługa nie może być przedłużona po jej wygaśnięciu.
  7. Jak mogę wymienić mój sprzęt poprzez DJI Care?
  DJI Care jest związany z produktem poprzez S / N. Jeśli chcesz wymienić produkt, należy skontaktować się z pomocą techniczną DJI za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej lub czatu na żywo. Następnie wysłać produkt do wskazanego centrum serwisowego DJI po wskazaniu przez personel DJI Pomoc. Nasz zespół przeprowadzi ocenę naprawy uszkodzeń i wyśle fakturę. Po otrzymaniu faktury, można zdecydować się naprawić lub wymienić produkt w programie DJI Care. Będziesz mógł otrzymywać jednostkę, która jest nowe lub odpowiada nowym pod względem wydajności i niezawodności, po uiszczeniu opłaty za usługę określoną w umowie DJI Care. Zastąpienie produktu w DJi Care S / N jest automatyczne.
  8. Kupiłem DJI Care, muszę powiązać go z mojego produktem?
  Jeśli zakupiony produkt i "DJI Care było na DJI Store, nie trzeba ponownie wiązać usługi. W przypadku zakupu "DJI Care" oddzielnie na DJI Store, musisz podać swój numer SN produktu według na stronie. W przypadku zakupu "DJI Care" karty aktywacyjnej, trzeba wprowadzić kod aktywacyjny oraz numer SN produktu poprzez http://store.dji.com/dji_care_infos/active aktywować DJI Care.
  9. Gdzie znajdę numer seryjny S/N (serial number) drona albo gimbala DJI?
  Dla serii produktu Mavic, S / N można znaleźć w komorze baterii. Należy wpisać tylko S / N drona przy zakupie DJI Care. Dla Inspire 2, S / N można znaleźć na ogonie. Gimbal i Zenmuse X4S i X5S S / N można znaleźć na ramieniu gimbala. Phantom 4 Pro, S / N można znaleźć w komorze baterii. Należy wpisać tylko S / N drona przy zakupie DJI Care. Zobacz na poniższych zdjęciach.
  Serwis dronów gwarancyjny i pogwarancyjny DJI Care Refresh
  Serwis dronów gwarancyjny i pogwarancyjny DJI Care Refresh
  Serwis dronów gwarancyjny i pogwarancyjny DJI Care Refresh
  Serwis dronów gwarancyjny i pogwarancyjny DJI Care Refresh
  10. Mój dron rozbił się w wodzie. Czy może zostać objęty DJICare?
  Szkody występujące gdy produkt ma kontakt z wodą jest objęty DJICare. Produkt, który został zalany może być zastąpiony w programie DJI Care.
  11. Czy DJI Care ma zasięg międzynarodowy?
  Nie, w tej chwili, DJI Care tylko w obrębie jednego obszaru na którym zostało zakupione. Jednak obszar pokrycia może być inny niż w regionie, w którym został zakupiony dron . Na przykład, jeżeli kupiłeś drona w Chinach, można zakupić DJI Care dla USA. Można stosować tylko gwarancję w przypadku napraw gwarancyjnych w Chinach, ale można użyć DJI Care, aby wymienić swój produkt na stronie oficjalnego serwisu Dji w USA.
  12 Gdzie jest dostępna usługa DJI Care?
  W tej chwili DJI Care jest dostępna tylko dla klientów z USA, Kanady, krajów Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii, Australii, Hong Kongu i Chinach kontynentalnych. Można sprawdzić, czy DJI Care jest dostępny w Twoim kraju na DJI Store.
  13. W których regionach jest dostępne wsparcie telefoniczne?
  Pomoc telefoniczna jest obecnie dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, krajach Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii, Hong Kongu i Chinach kontynentalnych.
  Strona do aktywacji DJI CARE
  http://store.dji.com/dji_care_infos/active
  14. Co zrobić jak minęło 48h, a chciałbym aktywować DJI Care?
  Instrukcja postępowania gdy minie czas 48H od aktywacji drona
  https://repair.dji.com/en/djicare/customerupload
  Gdzie kupić DJI CARE REFRESH?
  W Naszym sklepie internetowym pod adresem https://ironsky.pl/sklep/ lub w sklepie stacjonarnym w Buku pod Poznaniem ul Słoneczna 1B