Specjalizujemy się w projektach związanych z dynamicznie rozwijającą się technologią UAV, realizując nie tylko lotnicze ujęcia foto-video, ale także fotomapy, pomiary, czy dokumentację techniczną. Nasze usługi znalazły już zastosowanie m.in. w geodezji, budownictwie, nieruchomościach, monitoringu, badaniach, marketingu i reklamie. Uzupełnieniem oferty są panoramy 360 i powstające z nich spacery wirtualne. Budujemy, naprawiamy i serwisujemy modele latające, zaczynając od podstawowych kopterów do celów komercyjnych, kończąc na profesjonalnych wielowirnikowcach, wykorzystywanych przez np. straż, policję, wojsko.

IRONSKY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K. www.ironsky.pl - Buk

Prowadzimy praktyczno-teoretyczne kursy przygotowujące do uzyskania świadectwa kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego (UAVO) dla służb mundurowych, firm i osób prywatnych. Nasi instruktorzy jako jedni z pierwszych w Polsce uzyskali państwowe uprawnienia UAVO VLOS z Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Wykonujemy legalne loty tylko w strefach uzgodnionych z ULC i PAŻP. Naszą misją jest wypracowanie dla Ciebie największych możliwych korzyści i zysków poprzez wychodzenie ponad umowne potrzeby. Wyznaczamy standardy, dlatego działamy zgodnie z naszym hasłem: poziom wyżej.

Dołącz do reklamowej rewolucji! Działaj odważnie z IRONSKY

Mówili i pisali o Nas: Forbes, Magazyn Strażak, Fakty TVN, TVP, Teleexspress, Teleskop, Abrys, InfoDron, Kaleidoscope pod red. Martyny Wojciechowskiej, Areofestiwal, Piknik Szybowcowy Leszno, Nasz Głos Poznański, Gazeta Jarocińska, Lider Bukowski, Kosynier Bukowski, Świat Dronów i wiele innych.