BVLOS
POZA ZASIĘGIEM WZROKU

Zostań operatorem drona BVLOS!

Zostań operatorem drona i lataj bez ograniczeń! Zapisz się już teraz na nasz specjalny kurs przygotowujący do egzaminu państwowego UAVO BVLOS. Egzamin zaraz po szkoleniu. Prywatne lądowisko. Kompleksowa obsługa, pomagamy z badaniami, ubezpieczeniem OC i organizacją egzaminu państwowego. Wszystko w jednym miejscu.

 • Szkolenie UAVO BVLOS teoria (25h) + praktyka (13h) -  4300 zł brutto
 • Szkolenie UAVO BVLOS praktyka dodatkowa 1h 250 zł brutto

W cenie zawarty jest kurs teoretyczny, indywidualne zajęcia praktyczne spędzone z instruktorem, drukowane materiały szkoleniowe, gadżety firmowe oraz wyżywienie (obiad do wyboru z karty dań), ciastka, ciepłe i zimne napoje przez okres trwania kursu. Nasi kursanci otrzymują bardzo atrakcyjne zniżki na zakup dronów w Naszym sklepie

CEL:

Pełne przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne do państwowego egzaminu na świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowych statków powietrznych UAVO BVLOS. Nauczysz się latać w zasięgu oraz poza zasięgiem wzroku. Przećwiczymy również loty FPV. Zaplanujesz loty automatyczne np. na aplikacji Litchi, oblot na kilka kilometrów. To szkolenie otworzy przed Tobą prawdziwe możliwości dronów.


GDZIE:

Szkolenia na operatora drona poza zasięgiem wzroku BVLOS odbywają się w całej Polsce. W szczególności w miastach Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Lublin, Olsztyn. Zapoznaj się z terminarzem szkoleń BVLOS w zakładce Terminarz Szkoleń.


KADRA: 

Zajęcia i szkolenia są prowadzone przez kadrę dydaktyczno - instruktorską, posiadającą kwalifikacje i uprawnienia odpowiednie do rodzaju i zakresu prowadzonego szkolenia lotniczego. IRON SKY, to zespół licencjonowanych operatorów UAV i instruktorów posiadających wszelkie wymagane uprawnienia wydawane przez ULC. Od 5 lat szkolimy operatorów dronów, blisko 10% operatorów dronów w Polsce to absolwenci IRON SKY. Prowadziliśmy szkolenia na operatora drona dla Polskich Służb Specjalnych, Wojska, Agencji Wywiadu, Służby Więziennej, Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Straży Miejskiej, a także operatorów dronów z telewizji TVN, Polsat czy lokalnych stacji. Nasze doświadczenie w 100% przekłada się na Twoją wiedzę po kursie


DLA KOGO:

Dla kandydatów na operatora bezzałogowych statków powietrznych poza zasięgiem wzroku / pilotów RPAS BVLO.


JAK TO WYGLĄDA:

Szkolenie można realizować na Twoim lub naszym sprzęcie, specjalnie przerobionym w tryb trener-uczeń. Szkolenie odbywa się w ośrodku szkoleniowym, trwa 5 dni, otrzymujesz pełne materiały szkoleniowe, a na końcu egzamin sprawdzający wiedzę, otrzymujesz dyplom ukończenia kursu, masz możliwość darmowego i nieograniczonego korzystania z symulatora lotów podczas szkoleń. Jesteśmy konkretni, ale elastyczni.


JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

Zapisy na szkolenia przyjmujemy przez formularz, mailowo lub telefonicznie.
✉ Formularz zgłoszeniowy KLIKNIJ TUTAJ
✉ Email: biuro@ironsky.pl
☎ Instruktor UAV Darek: 519-410-610
☎ Instruktor UAV Kuba: 663-944-151

Ilość miejsc dla kursantów jest ograniczona – w celu rezerwacji miejsca na szkolenie, decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą pełnej kwoty za szkolenie na konto bankowe.

DANE DO PRZELEWU:
IRONSKY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.
ul. Bohaterów Bukowskich 4
64-320 Buk
NIP: 7773350390
mBank: 76 1140 2004 0000 3102 7889 4025
W tytule przelewu proszę podać: imię i nazwisko, rodzaj kursu, data, miasto Np. "Marian Nowak - VOUCHER UAVO BVLOS 1-3 czerwca Poznań"

Wykaz przedmiotów szkolenia teoretycznego BVLOS:
L.p. Przedmiot Minimalna ilość  godzin
 1.  Prawo lotnicze  1
 2.  Meteorologia  2
 3.  Człowiek jako pilot i operator UAV – możliwości i ograniczenia  1
 4.  Nawigacja w lotach bezzałogowych  2
 5.  Procedury operacyjne  2
 6.  Osiągi i planowanie lotu  3
 7.  Wiedza ogólna o bezzałogowym statku powietrznym  10
 8.  Zasady wykonywania lotów  2
 9.  Bezpieczeństwo lotów, sytuacje i procedury awaryjne  2
  Razem:  25
Szkolenie praktyczne BVLOS – ćwiczenia naziemne:
L.p. Ćwiczenia naziemne Czas szkolenia
1.  Bezpieczeństwo podczas obsługi naziemnej Określa podmiot prowadzący szkolenie
2.  Zapoznanie z bezzałogowym statkiem powietrznym oraz urządzeniami służącymi do jego obsługi
3.  Transport na miejsce wykonywania operacji lotniczych oraz przygotowanie systemu do użytkowania
4.  Obsługa i użytkowanie urządzeń wspomagających start bezzałogowego statku powietrznego (jeżeli są stosowane)
5.  Obsługa i użytkowanie stacji kierowania i kontroli lotu
6.  Budowa i zasady eksploatacji płatowca
7.  Budowa i zasady eksploatacji zespołu napędowego
8.  Budowa i zasady eksploatacji układu zasilania energetycznego
9.  Budowa i zasady eksploatacji systemów pokładowych
10.  Przygotowanie operacyjne do lotu
11  Ocena zdatności do lotu i sytuacje awaryjne – procedury postępowania
12.  Przygotowanie operacyjne do lotu
13.  Przygotowanie nawigacyjne do lotu
14.  Analiza informacji meteorologicznych przed i w trakcie lotu
Szkolenie praktyczne BVLOS – ćwiczenia w locie:
L.p. Szkolenie praktyczne w locie Czas szkolenia
1.  Utrzymywanie równowagi w locie po prostej i na stałej wysokości min. 15h
2.  Wprowadzanie w zakręt, wyprowadzanie z zakrętu, krążenie
3.  Zmiany wysokości lotu
4.  Lot w zadanym rejonie po zaplanowanej trasie
5.  Wykonywanie startu
6.  Wykonywanie lądowania
7.  Sytuacje awaryjne – procedury postępowania
 • Bardzo profesjonalne szkolenie bez którego podejście do egzaminu to bardzo ryzykowna decyzja. Intensywne 3 dni i ogrom wiedzy przekazany w bardzo przystępny i ciekawy sposób. Prowadzący szkolenie perfekcyjnie przygotowani do części teoretycznej jak i praktycznej. Na szkoleniu panuje pozytywna i koleżeńska atmosfera co pomaga w przyswajaniu wiedzy, a wiedzy i nauki do zaliczenia egzaminu jest na prawdę sporo :) Fajne jest to, że na prowadzących można liczyć również po zakończeniu kursu i egzaminie, Serdecznie polecam Iron Sky :)
  Tomasz Dominikowski
  Przedsiębiorca, Agencja Reklamowa
 • Szkolenie rewelacyjne - wiedza sama weszła do głowy. Egzamin był już tylko formalnością :) a tak na poważnie to polecam wszystkim przystępującym do egzaminu - 100% osób zdało ostatni egzamin - teorię i praktykę.
  Michał Czajka
  Fotograf profesjonalny
 • Lux miód i malina :D
  Kamil in Travel
  Podróżnik, YouTuber
 • Z firmą IRON SKY współpracujemy od dawna, nigdy nie było żadnych problemów. Wszystkim mogę szczerze polecić Pana Dariusza jako świetnego szkoleniowca i rzetelnego partnera handlowego.
  Paweł Siwiecki
  Cyber Shop
 • Każdemu polecam Iron Sky Buk. Co tu dużo mówić, chłopacy są profesjonalistami, co pokazali i na kursie przekazując nam w zupełności wyczerpującą wiedzę, jak i podczas organizacji egzaminów. Zawsze super atmosfera:-)
  Żaneta Kaczmarek
  Przedsiębiorca
 • Profesjonalnie i rzetelnie - pomoc i szkolenie do ostatnich minut przed egzaminem, to się ceni !
  Karolina Wasik
  Dekorator wnętrz
 • Profesjonalne podejście do tematu. Grupy kursantów na szkoleniach są małe i za to duży plus. Na zadawane przez nas pytania zawsze uzyskiwaliśmy odpowiedż. Na kursie panowała świetna atmosfera. Polecam wszystkim którzy się jeszcze wahają.
  Wojciech Turek
  Fotograf
 • Panowie z Iron Sky ciekawie prowadzą zajęcia. Widać, że znają tematykę i rzetelnie potrafią przygotować do egzaminu. Ale na tym nie kończą zajęć. Oprócz teorii ważna jest również praktyka. I tutaj właśnie przejawia się ich przewaga - pokazują i tłumaczą w praktyczny sposób najważniejsze i najbardziej praktyczne elementy obsługi bezzałogowego statku powietrznego
  Maks Maźwa
  Agencja Ochrony
 • Z początku chcieliśmy sami przygotowywać się do egzaminu VLOS ale po szkoleniu w Iron Sky nie żałujemy ani jednej złotówki i minuty poświęconej na szkolenie. Świetnie opracowane i usystematyzowane materiały, przystępnie prowadzone szkolenie i dużo praktycznej wiedzy. Chłopaki naprawdę wkładają serce w to co robią i poświęcają czas każdemu indywidualnie. Grupy kursantów są nieduże a co najbardziej nam się podoba - kontakt nie kończy się po odebraniu dyplomu. Cały czas możemy liczyć na pomoc z ich strony czy to przy załatwieniu formalności do egzaminu czy przy obsłudze/serwisie drona.
  Krzysztof Wójcik
  Agencja Interaktywna
 • Polecam robienie kursów w IRON SKY. Chłopaki profesjonalnie przygotowują do egzaminów zarówno teorii jak i praktyki. Materiały do nauki na oraz zajęcia prowadzone przez chłopaków przygotowały mnie do zaliczenia. Klimat na zajęciach super. Chłopaki podchodzą do tego co robią z wielka pasja i nie liczy się dla nich tylko zarobek. Pozdrawiam
 • Panowie z IronSky znają się na rzeczy i potrafią w rzeczowy sposób przekazać swoja wiedzę i doświadczenia. Po przebytym kursie wiem, że podejście do egzaminu z wolnej stopy byłoby dużym nieporozumieniem. Dodatkowo uważam, że każdy kto chciałby rozpocząć zabawę z dronami powinien taki kurs przejść - najlepiej w IronSky.
  Tomo Drewicz
  Artysta, Doktor Uniwersytetu Artystycznego
 • Z pełną odpowiedzialnością polecam Panów z IRONSKY. Kurs przygotowany profesjonalnie, przerobiona ilość materiału "urywa głowę". Super atmosfera podczas szkolenia. Jeszcze raz polecam 
  Robert Smaga
  Żołnierz
 • Polecam kursy w IronSky, przede wszystkim bardzo rzeczowo prowadzone i sprawnie zorganizowane (kursy oraz egzamin). Bardzo dobre materiały szkoleniowe i przede wszystkim można liczyć na pomoc w zagadnieniach związanych z prawem lotniczym, dronami, czy samym egzaminem nie tylko w ramach opłaconego szkolenia ale również po nim! Mamy stały kontakt. Pozdrawiam i zachęcam do kursów w IronSky. Maciej Kozieł.
 • Super kurs ! Super instruktorzy, bardzo dobrze tłumacza i nauczą latać nawet ptaka bez skrzydeł. Polecam 
 • Polecam wszystkim, szkolenia w miłym klimacie na solidnym poziomie, pomoc w wyborze sprzętu, 5 gwiazdeczek leci do was, Pozdrawiam 
 • Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia w Iron Sky. Kurs odbył się w miłej atmosferze. Darek i Kuba zadbali o rzetelne przygotowanie nas do egzaminu państwowego, który zdałem z wynikiem pozytywnym. Gorąco polecam szkolenia w Iron Sky!
  Mariusz Wolny
  Budowlaniec
 • Pełna profeska, super atmosfera na szkoleniu, zapewniony pyszny obiad do wyboru z menu. Z Darkiem i Kubą zdanie egzaminu to żaden problem a do tego zatroszczyli się nawet o pogodę na egzamin  (pół godziny po egzaminie zaczęło padać). Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
  Jarosław Grzybek
  Przedsiębiorca
 • Ekipa bardzo extra, jako pedagog miałbym kilka uwag co do warsztatowej strony szkolenia ale to naprawdę małostki w porównaniu do ogromu wiedzy jaką ci kolesie mają i jak to przekazują, a żeby dobrze przekazać cza dobrze rozumieć i czuć to! profesjonalizm i sprzęt z jakim spotkałem się na kursie zaskoczył mnie pozytywnie, jak się wahasz czy wybrać szkolenie z IRON SKY to wiedz że zdałem egzamin z pochwałą egzaminatora!
  Bartosz Grela
  Nauczyciel
 • Parę słów o szkoleniu UAVO. Fantastyczna atmosfera. Prowadzący szkolenie posiadają szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną. Zasób wiadomości potrafią przekazać w sposób przejrzysty i zrozumiały. Gratuluję też profesjonalnej organizacji zajęć. Wszystkie wymienione zalety doprowadziły pomyślnie do zdanego egzaminu UAVO przeprowadzonego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Niech zawsze wokół was roztaczają się szerokie horyzonty!
 • Zamówiłem u Jegomości Mavica pro, ja tylko pojawił się sprzęt w polskich hurtowniach miałem go u siebie. Polecam zakupy dronów u tego dilera  Status zamówienia i info od DJI, które nie wyrabiały z produkcją, a najlepszym porządku 
  Mark Path
  Internauta
 • Byliśmy uczestnikami Aerofestival i wzięliśmy udział w konkursie organizowanym przez IRON SKY. Nie wiązaliśmy z tym konkursem wielkich oczekiwań do chwili gdy okazało się, że jesteśmy w gronie wylosowanych osób. Sam konkurs jak i wygrana w postaci szkolenia było realnym i namacalnym faktem. Gratulujemy pomysłu i dziękujemy firmie IRON SKY za miłą zabawę i ciekawe doświadczenie.
  Beata Krzysztof Iwaszko
  Pasjonat lotnictwa