BVLOS
NSTS-05
NSTS-06

PILOT DRONA POZA ZASIĘGIEM WZROKU

Zostań pilotem drona BVLOS i lataj tam, gdzie wzrok nie sięga!

Jeśli szukasz kursu na pilota, operatora drona VLOS do lotów tylko w zasięgu wzroku (NSTS-01 / NSTS-02) przejdź TUTAJ

Zapisz się już teraz na nasz specjalny kurs przygotowujący do egzaminu końcowego UAVO BVLOS na wybrany scenariusz NSTS-05 (drony do 4kg np. DJI Mavic, Phantom, Autel Evo, Yuneec H520 oraz DJI Matrice 30), NSTS-06 (drony do 25kg np. DJI Matrice 300). Egzamin odbywa się zgodnie z nowymi wytycznymi Urzędu Lotnictwa Cywilnego z 2022 roku. Bez obaw, pomożemy w organizacji egzaminu. Oferujemy kursantom IRONSKY kompleksową obsługę: dobór sprzętu, loty praktyczne w całej Polsce, pomagamy z ubezpieczeniem OC i organizacją egzaminu końcowego. Wszystko w jednym miejscu.

 • Szkolenie NSTS-05 (UAVO BVLOS do 4kg) teoria (16h) + praktyka (9h) - 3200 zł brutto - obecnie promocja na 1792 zł brutto
 • Szkolenie NSTS-06 (UAVO BVLOS do 25kg) teoria (16h) + praktyka (11h) - 4800 zł brutto - obecnie promocja na 2880 zł brutto

Cena zawiera kurs teoretyczny BVLOS (16h) na wybrany scenariusz NSTS, indywidualne zajęcia praktyczne z instruktorem (9h lub 11h), materiały szkoleniowe, gadżety firmowe. Nasi kursanci otrzymują bardzo atrakcyjne zniżki na zakup dronów w naszym sklepie - jesteśmy Autoryzowanym Dealerem DJI, DJI Enterprise, Yuneec, Parrot, Autel

CEL SZKOLENIA NA LICENCJĘ BVLOS (NSTS-05) PILOT DRONA POZA ZASIĘGIEM WZROKU

Celem kursu BVLOS, czyli NSTS-05 jest pełne przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne do państwowego egzaminu na świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowych statków powietrznych UAVO BVLOS. Nauczysz się latać w zasięgu oraz poza zasięgiem wzroku. Przećwiczymy również loty VLOS, czyli w zasięgu wzroku oraz FPV. Zaplanujesz automatyczne loty dronem BVLOS np. na aplikacji Litchi. To szkolenie otworzy przed Tobą wiele nowych możliwości!

Przeczytaj również: NSTS 01-06 a STS 01-02 – tutaj dowiesz się więcej o oznaczeniach różnych kategorii.

 

GDZIE ODBYWA SIĘ SZKOLENIE NA PILOTA DRONA BVLOS?

Szkolenia na operatora drona poza zasięgiem wzroku BVLOS odbywają się w całej Polsce. W szczególności w miastach Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Lublin, Olsztyn. Zapoznaj się z terminarzem szkoleń BVLOS w zakładce Terminarz Szkoleń.

 

NASZA KADRA

Zajęcia i szkolenia BVLOS są prowadzone przez doświadczonych instruktorów posiadających kwalifikacje i uprawnienia odpowiednie do rodzaju i zakresu prowadzonego szkolenia lotniczego. IRONSKY to zespół licencjonowanych operatorów UAV i instruktorów posiadających wszelkie wymagane uprawnienia wydawane przez ULC. Od 2014r. szkolimy operatorów dronów, blisko 10% operatorów dronów w Polsce to absolwenci IRONSKY. Prowadziliśmy szkolenia na operatora drona dla Polskich Służb Specjalnych, Wojska, Agencji Wywiadu, Służby Więziennej, Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Straży Miejskiej, a także operatorów dronów z telewizji TVN, Polsat czy lokalnych stacji. Nasze doświadczenie w 100% przekłada się na Twoją wiedzę po kursie.

 

DLA KOGO JEST KURS BVLOS?

Szkolenie przeznaczone jest dla kandydatów na operatora bezzałogowych statków powietrznych poza zasięgiem wzroku/pilotów RPAS BVLOS i kończy się zdobyciem uprawnienia BVLOS poprzedzonego egzaminem. Nie musisz mieć wcześniej żadnych innych uprawnień lotniczych, możesz od razu przystąpić do szkolenia poza zasięgiem wzroku

 

JAK WYGLĄDA KURS NA LICENCJĘ NA PILOTA DRONA BVLOS?

Umożliwiamy kursantom korzystanie z własnego sprzętu lub pracę na naszych dronach w trybie trener-uczeń. Szkolenie odbywa się w profesjonalnym ośrodku i trwa 5 dni. Dostaniesz pełne materiały szkoleniowe, dzięki którym z łatwością przygotujesz się do egzaminu sprawdzającego wiedzę. Po zakończeniu kursu otrzymasz dyplom i uprawnienia BVLOS. Oferujemy naszym kursantom możliwość darmowego i nieograniczonego korzystania z symulatora lotów podczas szkoleń.

 

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE BVLOS?

Zapisy na szkolenia przyjmujemy przez formularz, mailowo lub telefonicznie.
✉ Formularz zgłoszeniowy KLIKNIJ TUTAJ
✉ Email: biuro@ironsky.pl
☎ Instruktor UAV Darek: 519-410-610
☎ Instruktor UAV Kuba: 663-944-151

Liczba miejsc dla kursantów jest ograniczona –o rezerwacji miejsca na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą pełnej kwoty za szkolenie na konto bankowe.

DANE DO PRZELEWU:
IRONSKY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.
ul. Słoneczna 1B
64-320 Buk
NIP: 7773350390
mBank: 76 1140 2004 0000 3102 7889 4025
W tytule przelewu proszę podać: imię i nazwisko, rodzaj kursu, data, miasto Np. "Marian Nowak - VOUCHER UAVO BVLOS 1-3 czerwca Poznań"

 • Adam Pieprzycki
  Szkolenia w TOPR. Ciekawe i merytoryczne dwudniowe szkolenie z teorii i trzeci dzień nauki latania (VLOS i BVLOS, misje) w Tatrach. Fajne podejście do kursanta, a szkolenie praktyczne przeprowadzone zostało na wysokiej jakości sprzęcie. Polecam
  Adam Pieprzycki
  Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
 • Karolina Fryszkowska
  Kuba, Darek i Mikołaj jak zwykle pełen profesjonalizm. Wróciłam i pewnie będę wracać nie raz. Chłopaki robią super robotę, są pełni pasji i zaangażowania. Polecam i będę polecać 💪💪💪
 • Piotr Bednarski
  Robią to od lat i robią to rewelacyjnie. Mało kto w Polsce może pochwalić się taką wiedzą, zarówno praktyczną jak i teoretyczną. Brałem udział szkoleniach. Przy pierwszej okazji wrócę z przyjemnością - do sklepu, do serwisu i na kolejne szkolenia. Pozdron!
  Piotr Bednarski
  Konferansjer w Nawijam.pl
 • Andrzej Stachura
  Bardzo fajna ekipa, pełna profeska i mega zaangażowania w szkolenie, co ważne przy tak rozbudowanych wymaganiach egzaminacyjnych. No i kompleksowy support w każdej niemal kwestii (od tematów prawnych po sprzętowe). Cieszę się, że na Was trafiłem ;-)
  Andrzej Stachura
  Agencja Informacji I Ochrony Środowiska
 • Piotr Wandas
  To był mój pierwszy raz z dronami, dzięki IRONSKY Wasze szkolenie pokazało mi podstawy teraz tylko się doskonalić, na YouTube tego się nie nauczę co z Wami ;-) Super atmosfera połączona z ogromną wiedzą instruktorów. Polecam !!!!!!
  Piotr Wandas
  Lasy Państwowe
 • Mateusz Norkiewicz
  Bardzo szczerze polecam, najlepsze szkolenie na jakim byłem, a byłem na bardzo wielu... Wykłady z części teoretycznej bardzo przyjemne, wiedza przekazana w przystępny sposób, nie skupiała się wyłącznie na czystej teorii a szerokim zastosowaniu w praktyce. Styl wypowiedzi idealnie trafiający do szkolącego się, zapamiętam to szkolenie na długo. Loty również przyjemne, nie tylko na jednym rodzaju drona, lecz na kilku, także szczerze polecam szkolenie i pozdrawiam ekipę z IronSky, róbcie tak dalej chłopaki, bo wam to wychodzi 😁
  Mateusz Norkiewicz
  Student, Uniwersytet Przyrodniczy Poznań
 • Jacek Rogielski
  Jeden z najlepszych jak nie najlepszy kurs jaki miałem okazję zdawać. Szkolenie było przeprowadzone bardzo profesjonalnie pod okiem instruktora Mikołaja bacznie wychwytywał najmniejsze błędy i w profesjonalny sposób tłumaczył każdy detal związany z pilotażem. Serdecznie polecam Szkolenia w IRONSKY Profesjonalne podejście całej ekipy do Kursantów Jacek.
  Jacek Rogielski
  Bau-Projekt
 • Tomasz Dominikowski
  Bardzo profesjonalne szkolenie bez którego podejście do egzaminu to bardzo ryzykowna decyzja. Intensywne 3 dni i ogrom wiedzy przekazany w bardzo przystępny i ciekawy sposób. Prowadzący szkolenie perfekcyjnie przygotowani do części teoretycznej jak i praktycznej. Na szkoleniu panuje pozytywna i koleżeńska atmosfera co pomaga w przyswajaniu wiedzy, a wiedzy i nauki do zaliczenia egzaminu jest na prawdę sporo :) Fajne jest to, że na prowadzących można liczyć również po zakończeniu kursu i egzaminie, Serdecznie polecam IronSky :)
  Tomasz Dominikowski
  Przedsiębiorca, Agencja Reklamowa
 • Michał Czajka
  Szkolenie rewelacyjne - wiedza sama weszła do głowy. Egzamin był już tylko formalnością :) a tak na poważnie to polecam wszystkim przystępującym do egzaminu - 100% osób zdało ostatni egzamin - teorię i praktykę.
  Michał Czajka
  Fotograf profesjonalny
 • Kamil in Travel
  Lux miód i malina :D
  Kamil in Travel
  Podróżnik, YouTuber
 • Paweł Siwiecki
  Z firmą IRON SKY współpracujemy od dawna, nigdy nie było żadnych problemów. Wszystkim mogę szczerze polecić Pana Dariusza jako świetnego szkoleniowca i rzetelnego partnera handlowego.
  Paweł Siwiecki
  Cyber Shop
 • Żaneta Kaczmarek
  Każdemu polecam IronSky Buk. Co tu dużo mówić, chłopacy są profesjonalistami, co pokazali i na kursie przekazując nam w zupełności wyczerpującą wiedzę, jak i podczas organizacji egzaminów. Zawsze super atmosfera:-)
  Żaneta Kaczmarek
  Przedsiębiorca
 • Karolina Wasik
  Profesjonalnie i rzetelnie - pomoc i szkolenie do ostatnich minut przed egzaminem, to się ceni !
  Karolina Wasik
  Dekorator wnętrz
 • Wojciech Turek
  Profesjonalne podejście do tematu. Grupy kursantów na szkoleniach są małe i za to duży plus. Na zadawane przez nas pytania zawsze uzyskiwaliśmy odpowiedż. Na kursie panowała świetna atmosfera. Polecam wszystkim którzy się jeszcze wahają.
  Wojciech Turek
  Fotograf
 • Maks Maźwa
  Panowie z IronSky ciekawie prowadzą zajęcia. Widać, że znają tematykę i rzetelnie potrafią przygotować do egzaminu. Ale na tym nie kończą zajęć. Oprócz teorii ważna jest również praktyka. I tutaj właśnie przejawia się ich przewaga - pokazują i tłumaczą w praktyczny sposób najważniejsze i najbardziej praktyczne elementy obsługi bezzałogowego statku powietrznego
  Maks Maźwa
  Agencja Ochrony
 • Krzysztof Wójcik
  Z początku chcieliśmy sami przygotowywać się do egzaminu VLOS ale po szkoleniu w IronSky nie żałujemy ani jednej złotówki i minuty poświęconej na szkolenie. Świetnie opracowane i usystematyzowane materiały, przystępnie prowadzone szkolenie i dużo praktycznej wiedzy. Chłopaki naprawdę wkładają serce w to co robią i poświęcają czas każdemu indywidualnie. Grupy kursantów są nieduże a co najbardziej nam się podoba - kontakt nie kończy się po odebraniu dyplomu. Cały czas możemy liczyć na pomoc z ich strony czy to przy załatwieniu formalności do egzaminu czy przy obsłudze/serwisie drona.
  Krzysztof Wójcik
  Agencja Interaktywna
 • Mateusz Abu Louz
  Polecam robienie kursów w IRON SKY. Chłopaki profesjonalnie przygotowują do egzaminów zarówno teorii jak i praktyki. Materiały do nauki na oraz zajęcia prowadzone przez chłopaków przygotowały mnie do zaliczenia. Klimat na zajęciach super. Chłopaki podchodzą do tego co robią z wielka pasja i nie liczy się dla nich tylko zarobek. Pozdrawiam
 • Tomo Drewicz
  Panowie z IronSky znają się na rzeczy i potrafią w rzeczowy sposób przekazać swoja wiedzę i doświadczenia. Po przebytym kursie wiem, że podejście do egzaminu z wolnej stopy byłoby dużym nieporozumieniem. Dodatkowo uważam, że każdy kto chciałby rozpocząć zabawę z dronami powinien taki kurs przejść - najlepiej w IronSky.
  Tomo Drewicz
  Artysta, Doktor Uniwersytetu Artystycznego
 • Robert Smaga
  Z pełną odpowiedzialnością polecam Panów z IRONSKY. Kurs przygotowany profesjonalnie, przerobiona ilość materiału "urywa głowę". Super atmosfera podczas szkolenia. Jeszcze raz polecam 
  Robert Smaga
  Żołnierz
 • Maciej Kozieł
  Polecam kursy w IronSky, przede wszystkim bardzo rzeczowo prowadzone i sprawnie zorganizowane (kursy oraz egzamin). Bardzo dobre materiały szkoleniowe i przede wszystkim można liczyć na pomoc w zagadnieniach związanych z prawem lotniczym, dronami, czy samym egzaminem nie tylko w ramach opłaconego szkolenia ale również po nim! Mamy stały kontakt. Pozdrawiam i zachęcam do kursów w IronSky. Maciej Kozieł.
 • Łukasz Wiśniewski
  Super kurs ! Super instruktorzy, bardzo dobrze tłumacza i nauczą latać nawet ptaka bez skrzydeł. Polecam 
 • Miłosz Ratajek
  Polecam wszystkim, szkolenia w miłym klimacie na solidnym poziomie, pomoc w wyborze sprzętu, 5 gwiazdeczek leci do was, Pozdrawiam 
 • Mariusz Wolny
  Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia w IronSky. Kurs odbył się w miłej atmosferze. Darek i Kuba zadbali o rzetelne przygotowanie nas do egzaminu państwowego, który zdałem z wynikiem pozytywnym. Gorąco polecam szkolenia w IronSky!
  Mariusz Wolny
  Budowlaniec
 • Jarosław Grzybek
  Pełna profeska, super atmosfera na szkoleniu, zapewniony pyszny obiad do wyboru z menu. Z Darkiem i Kubą zdanie egzaminu to żaden problem a do tego zatroszczyli się nawet o pogodę na egzamin  (pół godziny po egzaminie zaczęło padać). Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
  Jarosław Grzybek
  Przedsiębiorca
 • Bartosz Grela
  Ekipa bardzo extra, jako pedagog miałbym kilka uwag co do warsztatowej strony szkolenia ale to naprawdę małostki w porównaniu do ogromu wiedzy jaką ci kolesie mają i jak to przekazują, a żeby dobrze przekazać cza dobrze rozumieć i czuć to! profesjonalizm i sprzęt z jakim spotkałem się na kursie zaskoczył mnie pozytywnie, jak się wahasz czy wybrać szkolenie z IRON SKY to wiedz że zdałem egzamin z pochwałą egzaminatora!
  Bartosz Grela
  Nauczyciel
 • Sławomir Andrzej Białkowski
  Parę słów o szkoleniu UAVO. Fantastyczna atmosfera. Prowadzący szkolenie posiadają szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną. Zasób wiadomości potrafią przekazać w sposób przejrzysty i zrozumiały. Gratuluję też profesjonalnej organizacji zajęć. Wszystkie wymienione zalety doprowadziły pomyślnie do zdanego egzaminu UAVO przeprowadzonego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Niech zawsze wokół was roztaczają się szerokie horyzonty!
 • Mark Path
  Zamówiłem u Jegomości Mavica pro, ja tylko pojawił się sprzęt w polskich hurtowniach miałem go u siebie. Polecam zakupy dronów u tego dilera  Status zamówienia i info od DJI, które nie wyrabiały z produkcją, a najlepszym porządku 
  Mark Path
  Internauta
 • Beata Krzysztof Iwaszko
  Byliśmy uczestnikami Aerofestival i wzięliśmy udział w konkursie organizowanym przez IRON SKY. Nie wiązaliśmy z tym konkursem wielkich oczekiwań do chwili gdy okazało się, że jesteśmy w gronie wylosowanych osób. Sam konkurs jak i wygrana w postaci szkolenia było realnym i namacalnym faktem. Gratulujemy pomysłu i dziękujemy firmie IRON SKY za miłą zabawę i ciekawe doświadczenie.
  Beata Krzysztof Iwaszko
  Pasjonat lotnictwa