fbpx
Facebook
Instagram
YouTube

REGULAMIN – Konkurs wiedzy o dronach i marce DJI.

Drony na AIR SHOW Poznań 2018r. – IRON SKY Oficjalny Partner
15 maja 2018
Od czego zacząć przygodę z dronami
5 lipca 2018

REGULAMIN – Konkurs wiedzy o dronach i marce DJI.

DRONY IRON SKY ZASADY WYKONYWANIA LOTÓW BEZZAŁOGOWYMI STATKAMI POWIETRZNYMI I MODELAMI LATAJĄCYMI (RPA)

Przyjdź na AIR SHOW POZNAŃ 2018r. i wygraj drona DJI Spark z aparaturą lub Szkolenie na operatora drona UAVO VLOS

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Konkursu, który odbędzie się w dniach 19-20 maja 2018r. na AIR SHOW POZNAŃ w namiocie oficjalnego partnera – IRON SKY. Pełen regulamin Konkursu dostępny w poniższym załączniku (plik pdf do pobrania lub podglądu):

REGULAMIN – Konkurs wiedzy o dronach i marce DJI. [AIR SHOW POZNAŃ 2018r.]

 

Każdy Uczestnik Konkursu ma obowiązek zapoznać się z całym regulaminem. Natomiast poniżej przedstawiamy najważniejsze zapisy w skrócie:

  • Nagrodą główną w pierwszym dniu Konkursu (tj.: 19.05.2018r.) jest „Szkolenie na operatora drona UAVO VLOS”. Sponsorem jest IRON SKY Dariusz Wąsowicz, ul. Rzeźnicka 3, 64-320 Buk, NIP: 777 299 39 15, ogólnopolskie centrum szkolenia operatorów dronów.
  • Nagrodą główną w drugim dniu Konkursu (tj.: 20.05.2018r.) jest „Dron DJI Spark z aparaturą”. Sponsorem jest INNPRO Robert Błędowski, ul. Błażeja Stolarskiego 1, 44-218 Rybnik NIP: 6423040197, właściciel salonu DJI ARS Poznań.
  • Talon Konkursowy to paragon wydany przez IRON SKY po jego zakupie, oznakowany pieczątką firmową IRON SKY na drugiej stronie paragonu bez nadruku. Koszt zakupu Talonu wynosi 10 zł brutto. Talon konkursowy jest ważny wyłącznie w dniu jego zakupu i upoważnia Uczestnika Konkursu do jednorazowego wykorzystania celem wzięcia udziału w Konkursie.
  • Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba pełnoletnia
  • Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi o godzinie 17:30 w namiocie IRON SKY.
  • Prace konkursowe ocenia Jury Konkursu.
  • 10 zamkniętych pytań. Do każdego pytania wytypowanych jest 5 odpowiedzi (a,b,c,d,e), z których tylko jedna jest prawidłowa.
  • Punktacja przebiega następująco: każda prawidłowa odpowiedź 1pkt, każda błędna odpowiedź -1pkt. Każda niezaznaczona odpowiedź to 0pkt. Maksymalna ilość punktów możliwych do uzyskania to 10pkt, a minimalna ilość punktów możliwych do uzyskania to -10pkt.
  • W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów przez kilku Uczestników Konkursu, o zwycięstwie decyduje czas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *