fbpx
Facebook
Instagram
YouTube

Drony na AIR SHOW Poznań 2018r. – IRON SKY Oficjalny Partner

Kary za latanie dronem. Kodeks karny drony przepisy prawne
Jakie kary za latanie dronem? Kto mnie złapie? Czy ktoś może zestrzelić mojego drona?
22 lutego 2018
DRONY IRON SKY ZASADY WYKONYWANIA LOTÓW BEZZAŁOGOWYMI STATKAMI POWIETRZNYMI I MODELAMI LATAJĄCYMI (RPA)
REGULAMIN – Konkurs wiedzy o dronach i marce DJI.
18 maja 2018

Drony na AIR SHOW Poznań 2018r. – IRON SKY Oficjalny Partner

Air Show Poznań 2018 – IRON SKY Oficjalny Partner

Tylko na stoisku IRON SKY konkurs z cennymi nagrodami. Do wygrania nowy dron DJI SPARK oraz szkolenie na OPERATORA DRONA UAVO VLOS. Śledź fanpage @DRONY IRON SKY na Facebooku i czekaj na ogłoszenie Konkursu!

19 i 20 maja na poznańskiej Ławicy odbędą się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze – Poznań Air Show. W ramach wydarzenia odbędą się obchody upamiętniające 100-lecie Postania Wielkopolskiego, 100-lecie Odzyskania Niepodległości, obecne będą również Polskie Siły Powietrzne, które również obchodzą swój okrągły jubileusz.

6 stycznia 1919 roku powstańcy wielkopolscy zdobyli niemieckie lotnisko w podpoznańskiej wsi Ławica, przejęty wówczas sprzęt lotniczy wart nawet 200 milionów marek niemieckich zasadniczo przyczynił się do przebiegu powstania i dalszych losów Lotnictwa Polskiego. Na tych samolotach, już z polskimi znakami, 9 stycznia 1919 r. Polacy zbombardowali lotnisko we Frankfurcie nad Odrą. W trakcie kolejnych walk w różnych częściach Wielkopolski Polskie Lotnictwo wspomagało powstańców z powietrza – nie tyle poprzez bombardowania, ale prowadząc rozpoznanie. Lotnicy walczyli później o Lwów, odpierali też wojska bolszewickie w 1920 r. Ze zdobytego sprzętu sformowano kilka eskadr lotniczych, dających początek Polskiemu Lotnictwu.

Program wydarzenia podzielono tematycznie:

Blok I – 100-lecia Powstania Wielkopolskiego, pod patronatem Samorządu Województwa Wielkopolskiego
Blok II – NATO Tiger Meet
Blok III – 100-lecie Odzyskania Niepodległości i 100-lecie Lotnictwa Wojskowego
Część ze statków, które pojawią się podczas pokazów dynamicznych na poznańskim niebie, pozostanie na terenie Ławicy jako elementy wystawy statycznej podczas Poznań Air Show. Obok nich pojawią się również samoloty historyczne oraz militarny sprzęt pancerny oraz przedstawiciele służb mundurowych. Swoją wiedzę o Polsce i jej losach zwiedzający Poznań Air Show będą mogli także pogłębić podczas plenerowej lekcji historii, którą poprowadzą grupy rekonstrukcji historycznych.

Ta ekstremalna dawka wrażeń, emocji oraz wiedzy podawana w pełni rodzinnej atmosferze. Podczas Poznań Air Show przygotowane będą specjalne strefy dla rodziny, w tym dmuchany park atrakcji dla najmłodszych, strefy food trucków oraz „festiwalowej przestrzeni” gastronomicznej. Koce, leżaczki, kapelusze, lornetki, aparaty i słoneczne okulary na szeroko zadziwionych twarzach uczestników to widok, który z pewnością nie zdziwi nikogo kto pojawi się w weekend 19-20 maja na poznańskiej Ławicy.

IRON SKY na Air Show Poznań 2018

Warto dodać, że na Air Show Poznań pojawi się również nasza firma IRON SKY,  jesteśmy oficjalnym partnerem wydarzenia od 2015r! Firma specjalizująca się dronami a dokładnie usługami m.in. foto – video, pokazami, fotogrametrią, wizualizacją 3D, sprzedażą i serwisem dronów DJI oraz szkoleniami na operatora drona wraz z egzaminem państwowym. Przypomnijmy, że do celów innych niż loty rekreacyjne lub sportowe tzn. do lotów komercyjnych, zarobkowych potrzebne są uprawnienia na drona, fachowo świadectwo kwalifikacji UAVO.

Instruktor UAVO Jakub Andraszyk i Dariusz Wąsowicz IRONSKY.PL

Instruktor UAVO Jakub Andraszyk i Dariusz Wąsowicz IRONSKY.PL

Co będzie czekać na odwiedzających na stanowisku z dronami od IRON SKY?

  1. Konkurs z nagrodami, do wygrania nowy dron DJI SPARK oraz szkolenie na OPERATORA DRONA UAVO VLOS. Suma nagród warta uwagi 😊
  2. Możliwość polatania prawdziwym dronem w klatce.
  3. Atrakcyjne ceny dronów dla odwiedzających stanowisko.
  4. Wykłady i warsztaty dronowe, poznasz m. in. budowę drona, podstawy prawa lotniczego, zasady konfiguracji i działania UAV, odkryjesz potęgę i możliwości technologii bezzałogowych systemów latających.
  5. Zobaczysz prawdziwe profesjonalne drony wykorzystywane w każdej dziedzinie życia.
  6. Otrzymasz sprawdzone rady operatorów dronów i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania z zakresu lotnictwa bezzałogowego.
  7. Poczujesz się jak operator drona, dzięki profesjonalnemu symulatorowi lotu UAV.
  8. Strefa relaksu dla całych rodzin, leżaki, parasole, gadżety od DJI i IRON SKY
Na stanowisku IRONSKY.PL masa atrakcji dla całej rodziny! Zapraszamy

Na stanowisku z dronami IRONSKY.PL masa atrakcji dla całej rodziny. Zapraszamy!

Źródło: www.poznanairshow.pl i Facebook: DRONY IRON SKY.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *