Kurs na drona Warszawa – szkolenia

Latasz hobbystycznie i chcesz uniknąć mandatu? Potrzebujesz uprawnień na drona, aby rozwinąć działalność w sieci? Chcesz robić mapy, naloty termowizyjne, usługi specjalistyczne z drona? Zapraszamy na profesjonalny kurs pilota drona UAVO / NSTS Warszawie. Zdobądź certyfikat z IRONSKY i zostań pilotem bezzałogowego statku powietrznego.

Masz pytania? Dzwoń lub pisz SMS, jak wolisz :)
✉ Email: biuro@ironsky.pl
☎ Darek: 519-410-610
☎ Kuba: 663-944-151

Szkolenia SAR i Termowizja dla Straży Pożarnej

Szkolenia SAR dla straży pożarnej z wykorzystaniem termowizji

Szkolimy też oczywiście kobiety - Pilotki Dronów

W IRONSKY szkolimy oczywiście Kobiety Pilotki Dronów

Szkolenia na Pilota Drona dla młodzieży szkolnej i studentów

Szkolenia pilotów dronów dla młodzieży szkolnej i studentów

Szkolenia dla młodych Droniarzy

W IRONSKy szkolimy młodych droniarzy

Szkolimy Służby Mundurowe

Szkolenia Pilotów Dronów dla Straży Pożarnej

Latamy w trudnych warunkach atmosferycznych

Szkolimy nawet we mgle

Szkolenie drony – Warszawa – jak wygląda kurs na drona?

TEORIA. Kursy na pilota drona NSTS-01 lub NSTS-02, czyli w zasięgu wzroku, odbywają się głównie w formie wideokonferencji online na żywo z dwukierunkową łącznością z Instruktorem, daje to nieocenioną w porównaniu z e-learningiem (samokształcenie na platformie szkoleniowej) możliwość zadawania pytań, rozmowy z doświadczonym ekspertem dronowym, przeanalizowania Twojej sytuacji, obszaru i specyfiki lotów w trakcie szkolenia! Szkolenia online odbywają się w wyznaczonych w kalendarzu terminach, ale jest też możliwość samokształcenia na podstawie naszych materiałów szkoleniowych wideo (12 godzin) i podręcznika pilota drona w pdf (blisko 200 stron), które otrzymuje każdy uczestnik kursu. Po uzbieraniu grupy (minimum 10 osób) kursy mogą odbywać się również stacjonarnie, wówczas szkolimy w dużych i komfortowych salach konferencyjnych oraz na obiektach sportowych lub prywatnych. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe. Kurs pilotażu drona trwa 3 dni i jest podzielony na dwa etapy: teoretyczny i praktyczny. Podczas szkolenia teoretycznego kursanci zdobywają ogólną wiedzę m.in. na temat systemów wykorzystywanych w bezzałogowych statkach powietrznych, zasadach wykonywania i zgłaszania lotów dronami. Zapoznają się także z prawem lotniczym i procedurami operacyjnymi. Szkolenie kończy się wydaniem zaświadczenia ukończenia szkolenia w placówce szkoleń lotniczych, z tym dokumentem możesz udać się na egzamin we własnym zakresie lub na egzamin zorganizowany przez IRONSKY.

Instruktor Dariusz Wąsowicz w FAKTY TVN

Dariusz Wąsowicz FAKTY wywiad o dronach w TVN IRONSKY

Szkolenie dla Wojska Polskiego

9

Instruktor Jakub Andraszyk na szkoleniu Lecha Poznań

Instruktor Jakub Andraszyk - Szkolenie dla Lecha Poznań

Instruktor Mikołaj Mirski w Polsat News

Instruktor Mikołaj Mirski w Polsat News

PRAKTYKA. Część praktyczna to ćwiczenia w powietrzu. Kursanci uczą się bezpiecznego startu i lądowania. Wykonują podstawowe manewry (m.in. zawis ze zmianami wysokości lotu, krążenia, ósemki poziome, odejście w górę, unik z opadaniem, czy lądowanie na komendę). Każdy uczestnik kursu ćwiczy ze swoim instruktorem. Szkolenie praktyczne kończy się egzaminem z latania. Kursanci otrzymują zaświadczenie ukończenia szkolenia lotniczego, niezbędne do pilotowania bezzałogowego statku powietrznego, oraz prestiżowy certyfikat IRONSKY.

Kursy z teorii na drony odbywają się zarówno w tygodniu, jak i w weekendy. Szkolenia praktyczne - wyłącznie od poniedziałku do piątku. Termin realizacji szkolenia dostosowujemy do potrzeb kursantów.

Kurs na pilota drona jest realizowany na sprzęcie IRONSKY lub na urządzeniach należących do kursantów po wcześniejszym uzgodnieniu. Posiadamy we flocie szkoleniowej m.in drony własnych konstrukcji jak również DJI Matrice, DJI Mini, DJI Air 2s, DJI Mavic 3, DJI Phantom 3, DJI Phantom 4, DJI FPV, Yuneec Typhoon H, Yuneec H520e - prowadzimy również szkolenia produktowe z obsługi i wykorzystania pełnych możliwości tych dronów, bo jesteśmy Autoryzowanym Delaerem DJI oraz jednym z nielicznych DJI Enterprise, czyli dronów specjalistycznych np. z termowizją, RTK, czy kamerami multispektralnycmi.

Kurs na drona w Warszawie – dla kogo?

Szkolenia Pilotów Dronów w Warszawie prowadzą licencjonowani instruktorzy i egzaminatorzy. Szkolimy od 2014 roku! Zapraszamy zarówno osoby indywidualne, jak i klientów biznesowych. Prowadzimy kursy na drona dla hobbystów, fotografów, przedsiębiorców, inżynierów, przedstawicieli służb mundurowych, a także twórców internetowych.

Uprawnienia na drona dają możliwość legalnego świadczenia usług komercyjnych z wykorzystaniem bezzałogowego statku powietrznego. Rób profesjonalne zdjęcia oraz filmy z lotu ptaka i wznieś swój biznes na wyższy poziom.

Szkolenie Trenerów Kadry Narodowej Piłki Nożnej

Drony Zdjecie-z trenerem-Michniewiczem-i-Potrykus-U21-PZPN-z-trener piłki nożnejMichniewicz-i-Potrykus-U21-PZPN

Szkolenia indywidualnie i dla przedsiębiorców, influencerów, youtuberów

IMG_2036

Szkolenie Strażaków na Pilotów Dronów

Szkolenie Pilotów Dronów Yuneec H520e

Szkolenie Ratowników TOPR na Pilotów Dronów

Szkolenie Ratowników TOPR na Pilotów Dronów

Kurs na drona: cena

Kurs obsługi drona w Warszawie to koszt 952 zł brutto w cenie promocyjnej (cena regularna to 1700 zł brutto). W tej cenie oferujemy materiały szkoleniowe w wersji pdf, dostęp do platformy szkoleniowej i zamkniętej grupy dyskusyjnej. Zapewniamy przekąski w trakcie trwania szkolenia stacjonarnego oraz wsparcie techniczne. Kursy na drony IRONSKY są objęte dofinansowaniem m.in. z Unii Europejskiej oraz Powiatowych i Wojewódzkich Urzędów Pracy (nawet do 80%).

Planujesz zakup drona po zakończeniu szkolenia? Jako autoryzowany dealer najpopularniejszych marek dronów, takich jak DJI, Yuneec, czy Autel Robotics, posiadamy szeroki wybór profesjonalnych urządzeń do nagrywania z lotu ptaka, audytów, pomiarów, badań smogu, termowizji, monitoringu itp. Nasi kursanci mogą liczyć na duże zniżki.

Zaproś znajomych na szkolenie pilotów dronów. Dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty. Zapisz się na kurs latania dronem w Warszawie. Liczba miejsc ograniczona!

CENA SZKOLENIA NSTS-01 NA PILOTA DRONA W ZASIĘGU WZROKU - CERTYFIKAT KOMPETENCJI PILOTA DRONA :

3 dni, kursy w tygodniu i weekendowe.

CENA 952 zł brutto

W cenie zawarty jest 14h kurs teoretyczny i 4h indywidualnych zajęć praktycznych spędzonych z instruktorem, wynajem dronów i akumulatorów na szkolenie, materiały szkoleniowe.

Doszkalający kurs na drony praktyczny - loty dronem 1h - 150 zł brutto.

W cenie mają Państwo również możliwość skorzystania z profesjonalnych symulatorów lotów bezzałogowymi statkami powietrznymi w dniach, w których odbywa się szkolenie.
egzaminy_panstwowe_uavo_szkolenia_na_drony_vlos_www.ironsky.pl_sprzedajemy_drony_yuneec_typhoon_dji_phantom_3dr_solo_img_3741