Kurs na drona Kraków – szkolenia

Latasz rekreacyjnie i chcesz mieć pewność, że Twoje hobby nikomu nie zagraża? Twoja praca wymaga zaświadczenia o ukończeniu szkolenia lotniczego? Zapisz się na kurs pilota drona w Krakowie i uzyskaj certyfikat IRONSKY.

Masz pytania? Dzwoń lub pisz SMS, jak wolisz :)
✉ Email: biuro@ironsky.pl
☎ Darek: 519-410-610
☎ Kuba: 663-944-151

Latamy w trudnych warunkach atmosferycznych

Szkolimy nawet we mgle

Szkolimy też oczywiście kobiety - Pilotki Dronów

W IRONSKY szkolimy oczywiście Kobiety Pilotki Dronów

Szkolenia na Pilota Drona dla młodzieży szkolnej i studentów

Szkolenia pilotów dronów dla młodzieży szkolnej i studentów

Szkolenia dla młodych Droniarzy

W IRONSKy szkolimy młodych droniarzy

Szkolenia SAR i Termowizja dla Straży Pożarnej

Szkolenia SAR dla straży pożarnej z wykorzystaniem termowizji

Szkolimy Służby Mundurowe

Szkolenia Pilotów Dronów dla Straży Pożarnej
.

Kurs operatora drona w Krakowie – jak wygląda?

Nasi kursanci mogą wybrać spośród szkoleń indywidualnych i grupowych (grupy liczą maksymalnie 10 osób). Kurs obsługi drona trwa 3 dni (osobom spoza Krakowa oferujemy pomoc w znalezieniu zakwaterowania na czas kursu). Szkolenie składa się z dwóch części. Szkolenia na pilota drona są organizowane w komfortowych salach konferencyjnych (część teoretyczna) i na obiektach sportowych lub prywatnych (część praktyczna). W trakcie części teoretycznej uczestnicy zdobywają podstawową wiedzę z zakresu prawa lotniczego i zapoznają się z procedurami operacyjnymi. Po zakończeniu kursu teoretycznego podchodzą do wewnętrznego egzaminu pisemnego. Osobom spoza Krakowa (i nie tylko) oferujemy możliwość odbycia szkolenia w formie spotkania online.

Kim jesteśmy? Konkurencyjna oferta szkoleń IRONSKY

Jesteśmy autoryzowanym dealerem znanych marek dronów, np. DJI. Nasi instruktorzy są fachowcami w swojej dziedzinie i do każdego uczestnika kursu podchodzą w sposób indywidualny.

Szkoliliśmy liczne grono pracowników polskich służb, dziennikarzy, inżynierów, naukowców, artystów i hobbystów. Jesteśmy zapraszani do mediów w charakterze ekspertów.

Co zyskujesz, wybierając kurs na pilota drona IRONSKY?

Zdobędziesz podstawy teoretyczne i praktyczne w korzystnej cenie. Co oferujemy?

 • szkolenie teoretyczne online z instruktorem na żywo, co daje przestrzeń do swobodnej rozmowy, lub dla zabieganych w formie e-learningu;
 • dostęp do platformy i materiałów szkoleniowych w wersji papierowej;
 • ćwiczenia praktyczne podzielone na cztery działy;
 • wsparcie techniczne i fachowe doradztwo;
 • atrakcyjne rabaty na zakupy w naszym sklepie.

Kurs na pilota drona NSTS-01 daje kwalifikacje do obsługi dronów do masy 4 kg w zasięgu wzroku w goglach FPV w kategoriach: MR (multikolor), A (samolot), H (helikopter).

Kurs NSTS-02 daje kwalifikacje do obsługi lotów dronów w zasięgu wzroku, których masa nie przekracza 25 kg w kategoriii: MR (multikolor).

Dlaczego warto zainwestować w kurs pilota drona?

Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu wręczane jest świadectwo kwalifikacji UAVO potwierdzające wiedzę i umiejętności określone wymogami programu ULC.

Część teoretyczna obejmuje:

 • prawo lotnicze;
 • wiedzę o operatorze BSP;
 • zasady dotyczące lotów w zasięgu wzroku;
 • budowę i sposób działania dronów;
 • procedury bezpieczeństwa.

Część praktyczna dotyczy:

 • przygotowania do lotu;
 • bezpiecznego wykonywania czynności lotniczych;
 • obsługi naziemnej i oceny zdatności do lotu;
 • wykonywanie procedur pilotażowych w zależności od warunków.

Instruktor Dariusz Wąsowicz w FAKTY TVN

Dariusz Wąsowicz FAKTY wywiad o dronach w TVN IRONSKY

Szkolenie dla Wojska Polskiego

9

Instruktor Jakub Andraszyk na szkoleniu Lecha Poznań

Instruktor Jakub Andraszyk - Szkolenie dla Lecha Poznań

Instruktor Mikołaj Mirski w Polsat News

Instruktor Mikołaj Mirski w Polsat News

Czas na zajęcia praktyczne! Przećwiczymy starty i lądowania oraz podstawowe manewry lotnicze, takie jak autorotacja, ósemka tyłem do operatora czy krążenie. Na jednego kursanta przypada jeden instruktor. To gwarancja wysokiej jakości szkolenia. Po zakończeniu części praktycznej odbywa się egzamin w powietrzu. Uczestnicy kursu latania dronem w Krakowie zdobywają zaświadczenie o ukończeniu szkolenie zgodne z wymogami ULC oraz certyfikat IRONSKY.

Na kursy operatora drona zapraszamy w tygodniu i w weekendy. Nie masz własnego sprzętu? Ukończ kurs na jednym z naszych bezzałogowych statków powietrznych. Chcesz odbyć szkolenie na operatora drona na swoim urządzeniu? Zabierz drona na kurs.

Szkolenia na drony – dla kogo?

Kursy pilotów na drony w Krakowie odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów posiadających uprawnienia do prowadzenia szkoleń. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Prowadzimy szkolenia dla grup zorganizowanych, w tym m.in. służb mundurowych czy osób związanych z mediami.

Uprawnienia na drona pozwalają na wykorzystywanie bezzałogowych statków powietrznych hobbystycznie i komercyjnie. Zostań profesjonalnym twórcą i zarabiaj na swojej pasji! Wprowadź nową jakość do swojej oferty i wyprzedź konkurencję.

Szkolenie Trenerów Kadry Narodowej Piłki Nożnej

Drony Zdjecie-z trenerem-Michniewiczem-i-Potrykus-U21-PZPN-z-trener piłki nożnejMichniewicz-i-Potrykus-U21-PZPN

Szkolenia indywidualnie i dla przedsiębiorców, influencerów, youtuberów

IMG_2036

Szkolenie Ratowników TOPR na Pilotów Dronów

Szkolenie Ratowników TOPR na Pilotów Dronów

Szkolenie Ratowników TOPR na Pilotów Dronów

Szkolenie Ratowników TOPR na Pilotów Dronów

Kurs na drona – cena

Kurs pilotażu drona w Krakowie kosztuje tylko 952 zł brutto. Cena zawiera pełne wyżywienie, profesjonalne materiały szkoleniowe w wersji drukowanej oraz dostęp do grupy dyskusyjnej przeznaczonej wyłącznie dla kursantów IRONSKY. Możesz skorzystać z dofinansowania z UE lub Powiatowych i Wojewódzkich Urzędów Pracy (oszczędzając nawet do 80% kwoty bazowej!).

Szukasz drona, który pozwoli Ci w pełni wykorzystać umiejętności zdobyte na kursie? Jesteśmy autoryzowanym dealerem takich marek jak DJI czy Autel Robotics. W naszym sklepie internetowym znajdziesz urządzenia przeznaczone dla osób początkujących i doświadczonych pilotów.

Latasz ze znajomymi? Zabierz ich na szkolenie! Grupy zorganizowane mogą liczyć na duże rabaty. Zostań profesjonalnym operatorem bezzałogowych statków powietrznych. Ukończ kurs na pilota drona i zdobądź kompetencje przyszłości.

CENA SZKOLENIA NSTS-01 NA PILOTA DRONA W ZASIĘGU WZROKU - CERTYFIKAT KOMPETENCJI PILOTA DRONA :

3 dni, kursy w tygodniu i weekendowe.

CENA 952 zł brutto

W cenie zawarty jest 14h kurs teoretyczny i 4h indywidualnych zajęć praktycznych spędzonych z instruktorem, wynajem dronów i akumulatorów na szkolenie, materiały szkoleniowe.

Doszkalający kurs na drony praktyczny - loty dronem 1h - 150 zł brutto.

W cenie mają Państwo również możliwość skorzystania z profesjonalnych symulatorów lotów bezzałogowymi statkami powietrznymi w dniach, w których odbywa się szkolenie.
egzaminy_panstwowe_uavo_szkolenia_na_drony_vlos_www.ironsky.pl_sprzedajemy_drony_yuneec_typhoon_dji_phantom_3dr_solo_img_3741