§ DroNOWE szkolenia na Pilota Drona. Kliknij i sprawdź nasze >>kursy NSTS<<

Dostępność: 0

2 690,00 zł brutto

-2 010,00 zł

4 700,00 zł brutto

oczekuje na dostawę


Szkolenie Termowizja z Drona do Ratownictwa i Poszukiwań - SAR (KURS TEORIA + PRAKTYKA)

Nowy produkt

 • 2 dni, TEORIA + PRAKTYKA W LOCIE DRONAMI Z TERMOWIZJĄ
 • Symulujemy poszukiwanie osoby zaginionej
 • Nie musisz mieć swojego drona, ani uprawnień NSTS
 • Kurs prowadzi ekspert z dziedziny termowizji dronowej
 • Setki opinii kursantów na ⭐⭐⭐⭐⭐ (4.9 / 5.0)
 • Dostaniesz rabat na zakup drona z termowizją!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji - Szkolenie Termowizja z Drona do Ratownictwa i Poszukiwań - SAR (KURS TEORIA + PRAKTYKA)

TERMOWIZJA Z DRONA Z ZASTOSOWANIEM W RATOWNICTWIE I POSZUKIWANIACH – SAR [SZKOLENIE SPECJALISTYCZNE = TEORIA + PRAKTYKA] 

 

TERMOWIZJA I DZIAŁANIA TYPU SEARCH AND RESCUE PRZY UŻYCIU DRONA

Drony z kamerami termowizyjnymi wykorzystywane są między innymi w operacjach typu SAR – misjach poszukiwawczo - ratunkowych osób zaginionych oraz poszkodowanych w klęskach żywiołowych bądź zdarzeniach masowych. Istnieją również specjalistyczne systemy informatyczne takie jak np. SARUAV (mamy w ofercie) pozwalające na automatyzację i jeszcze lepsze planowanie misji poszukiwawczych z udziałem dronów.

 

 

ILE CZASU TRWA SZKOLENIE?

Dzień pierwszy teoria 6h, drugi dzień część praktyczna 4h (indywidualnie lub grupowo – masz wybór)

 

 

CZYM RÓŻNI SIĘ TO SZKOLENIE OD INNYCH DOSTĘPNYCH NA RYNKU?

Przede wszystkim, tym, że szkolenia prowadzone są również w terenie (w locie dronami termowizyjnymi) i pod indywidualne potrzeby Klienta. Nasze szkolenia prowadzone są wyłącznie przez ekspertów w swojej wąskiej specjalizacji.

Szkolenia są do wyboru w opcji online (tylko teoria) lub stacjonarnie, zawsze stawiamy na jakość Naszych kursów, dlatego pokazujemy wiele narzędzi i ich funkcjonalność, zastosowanie, ponadto każdy uczestnik kursu odbędzie część praktyczną w locie dronami z termowizją, czego nie doświadczysz na kursach w innych firmach. Praktyka w locie dronem z termowizją jest nieocenioną umiejętnością, bo co Ci po teoretyzowaniu, skoro Ty chcesz wykonywać loty, inspekcje, prawda?

Nie musisz mieć swojego drona – mamy do wykorzystania BSP DJI Matrice 200 z kamerą termowizyjną XT2 640x512 30hz oraz Zenmusse Z30 - kamerą inspekcyjną z 180 x zoomem i mniejszy dron inspekcyjny DJI Mavic Enterprise Dual.

Podczas kursów SAR z drona, w trakcie symulacji poszukiwań osoby zaginionej wykorzystujemy specjalnego manekina lub pozoranta.

Do analizy termowizyjnej wykorzystujemy i omawiamy aplikacje DJI Pilot, FLIR Tools, i jeśli jest taka potrzeba DJI Thermal Analysis, a jeśli ktoś ma starszy sprzęt to również aplikację DJI XT.

Możemy pochwalić się szkoleniami dla m.in. dla TOPR, Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej, Straży Granicznej – jednostki te wykorzystują drony z termowizją do swoich zadań.

 

 

DLA KOGO JEST SZKOLENIE Z WYKORZYSTANIA DRONÓW Z TERMOWIZJĄ?

Szkolenie SAR przy użyciu drona z termowizją przeznaczone jest dla każdego, kto chce rozszerzyć swoją działalność dronową lub wejść w branżę pomiarów termowizyjnych i wykorzystać ją w swojej pracy, nauczyć się analizować zdjęcia termowizyjne, generować raporty na podstawie termogramów i dedykowanego oprogramowania. Nauczymy cię unika najczęstszych błędów wykonywanych podczas nalotu i późniejszej analizie zdjęć z drona.

Nie mamy ograniczeń, ale szkolenie kierujemy w szczególności do przedsiębiorców i dla przedstawicieli służb mundurowych i ratowniczych m.in. Policji, Straży Pożarnej, Służby Leśnej, Służby Celnej, Służby Więziennej, Żandarmerii, Wojska Polskiego, Służb Specjalnych, Straży Miejskiej, Biura Ochrony Rządu, Straży Ochrony Kolei, Straży Granicznej oraz Inspekcji Transportu Drogowego. Zdobądź odpowiednie uprawnienia z IRONSKY!

 

 

CZY MUSZĘ MIEĆ SZKOLENIE NSTS (PILOT DRONA), ABY PRZYSTĄPIĆ DO KURSU?

Absolutnie nie, nie musisz posiadać uprawnień NSTS, ale na pewno będzie Ci łatwiej zrozumieć niektóre kwestie stricte związane z dronami, dlatego zachęcamy do zrobienia szkolenia NSTS-05/06 uprawniającego do wykonywania lotów w zasięgu i poza zasięgiem wzroku w kategorii szczególnej - kup teraz! Jeśli chcesz odbyć inny kurs NSTS lub nie wiesz, który Ci się przyda w pracy, to koniecznie skontaktuj się z Naszymi instruktorami.

 

 

PROGRAM KURSU

 

ZAJĘCIA TEORETYCZNE (6H)

Rodzaje kamer termowizyjnych,

Zastosowania dronów z kamerami termowizyjnymi,

Zagadnienia sprzętowe detektor podczerwieni, radiometria, kryteria selekcji,

Termografia z innego kąta widzenia: ostrość, rozdzielczość, -przed lotem, lot i po locie,

Badanie obiektów statycznych przy użyciu drona i kamery termowizyjnej,

Badanie obiektów dynamicznych przy użyciu drona i kamery termowizyjnej,

Wykorzystanie kamery termowizyjnej przy poszukiwaniach ludzi i zwierząt,

Metodyka operacyjna i plan poszukiwań,

Analiza obrazu z kamery termowizyjnej.

 

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE (4H)

Ćwiczenia w terenie mogą odbywać się indywidualnie lub w grupie,

Symulacja poszukiwania osoby zaginionej, praca z manekinem lub pozorantem.

Nie musisz mieć swojego drona – mamy do wykorzystania BSP DJI Matrice 200 z kamerą termowizyjną XT2 640x512 30hz oraz Zenmusse Z30 - kamerą inspekcyjną z 180 x zoomem i mniejszy dron inspekcyjny DJI Mavic Enterprise Dual.

 

 

KTO PROWADZI SZKOLENIE?

Ekspert. Instruktor Jurek. Uprawnienia Pilota Drona NSTS01,NSTS02, NSTS03, NSTS05, NSTS06, NSTS07. Uprawnienia Instalatora modułów PV. Wspiera działania grup poszukiwawczych wykorzystujących drony do poszukiwań, zna procedury i działania operacyjne. Pracował w portach lotniczych. Posiada certyfikat bezpieczeństwa lotnictwa. Zna tematykę termowizji przy użyciu dronów marek DJI Enterprise, Yuneec z CGET i Parrot Anafi Thermal. Ukończył kurs instruktora kwalifikowanego. Posiada 4 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.

 

 

GDZIE I KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ SZKOLENIA Z TERMOWIZJI DRONEM?

Kursy prowadzone są w całym kraju po uzbieraniu się minimalnej grupy 4 osób, w szczególności w Poznaniu, Warszawie. Jeśli chcesz odbyć kurs tylko z części praktycznej lub tylko z teorii online daj znać.

 

 

CZY NA KONIEC JEST JAKIŚ EGZAMIN? DOSTANĘ CERTYFIKAT?

Nie, nie ma egzaminu. Jeśli chcesz uzyskać potwierdzenie odbycia szkolenia w formie certyfikatu – nie ma problemu, tylko napisz do nas.

 

 

CHCESZ KUPIĆ DRONA Z KAMERĄ TERMOWIZYJNĄ W LEPSZEJ CENIE? MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Zapraszamy do kontaktu i na udane zakupy w IRONSKY. Napisz lub zadzwoń do Nas :) Cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji. Odbieramy telefony, odpisujemy na maile, przyjeżdżamy na spotkania. Nie odbieram? To znaczy, że nie mogę w tej chwili rozmawiać, napisz SMS – oddzwonię! Komunikatywność to Nasza żelazna zasada.

 

Email: biuro@ironsky.pl

Instruktor Darek: 519-410-610

Instruktor Kuba: 663-944-151

Instruktor Mikołaj: 517-514-510

 

 

NIE KUPUJ KOTA W WORKU! SPRAWDŹ JAK KURSANCI OCENIAJĄ NASZE SZKOLENIA W IRONSKY!

Nadal się wahasz? Przeczytaj opinie Naszych Kursantów ⭐⭐⭐⭐⭐ (4.9 / 5.0). Przed zakupem szkolenia sprawdź podmiot szkoleniowy, to Twoje pieniądze, przeczytaj opinie byłych kursantów, sprawdź informacje o firmie w Internecie, zweryfikuj ile czasu firma jest na rynku, tym bardziej, że popularność dronów rośnie, a w związku z tym ilość „sezonowych biznesów”. Jesteśmy ogólnopolską placówką szkoleniową i autoryzowanym dealerem dronów, działamy nieprzerwanie od 2014 roku! Posiadamy wpisy do rejestrów ULC, PUP, RIS, PARP. Wyborem Klientów uzyskaliśmy statuetkę i wyróżnienie „Orły Kształcenia” zajmując 3 miejsce spośród kilku tysięcy firm szkoleniowych.

OPINIE GOOGLE

OPINIE FACEBOOK

Uwaga: Promocyjne ceny nie obowiązują przy realizacji szkoleń z dofinansowaniem przez BUR, PUP, KFS!

Szkolenie Termowizja z Drona do Ratownictwa i Poszukiwań - SAR (KURS TEORIA + PRAKTYKA) - Reviews

Write a review
Szkolenie Termowizja z Drona do Ratownictwa i Poszukiwań - SAR (KURS TEORIA + PRAKTYKA)

Szkolenie Termowizja z Drona do Ratownictwa i Poszukiwań - SAR (KURS TEORIA + PRAKTYKA)

 • 2 dni, TEORIA + PRAKTYKA W LOCIE DRONAMI Z TERMOWIZJĄ
 • Symulujemy poszukiwanie osoby zaginionej
 • Nie musisz mieć swojego drona, ani uprawnień NSTS
 • Kurs prowadzi ekspert z dziedziny termowizji dronowej
 • Setki opinii kursantów na ⭐⭐⭐⭐⭐ (4.9 / 5.0)
 • Dostaniesz rabat na zakup drona z termowizją!

Produkty powiązane