Drony Sklep / DJI DRONY / DJI AIR / DJI Air 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dron DJI Mavic Air 2

3899,00  3169,92  Netto
Cena

ponad 3000 zł

Waga drona

do 900 g

Model

DJI Air

Producent

DJI

Podstawowy

Dron

Czas lotu

do 30 min.

Kamera

HD, 4K

Zasięg

do 10 km

Zestaw

Podstawowy

Atrybuty

z kontrolerem

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

4799,00  3901,63  Netto
Cena

ponad 3000 zł

Waga drona

do 900 g

Model

DJI Air

Producent

DJI

Podstawowy

Dron

Czas lotu

do 30 min.

Kamera

HD, 4K

Zasięg

do 10 km

Zestaw

Combo

Atrybuty

z kontrolerem

Nowoczesny dron DJI Mavic Air 2 jest kontynuacją doskonale sprawdzającej się wersji Mavic Air. Ulepszone mechanizmy, odświeżone oprogramowanie i doskonała sylwetka, jaką ma półprofesjonalny filmowy dron ze zdjęciami 4K sprawia, że po urządzenie sięgają miłośnicy latania bezzałogowymi statkami powietrznymi z możliwością tworzenia niezapomnianych materiałów filmowych i fotograficznych. Jeśli chodzi o system DJI Mavic Air 2 sklep IRONSKY ma bogatą ofertę obejmującą nie tylko samo urządzenie, ale także zestaw z akcesoriami DJI Mavic Air 2 Fly More Combo, przydatne gadżety i części zamienne.

Co warto wiedzieć o serii dronów DJI Mavic Air 2?

Dzięki dopracowanym rozwiązaniom dron Mavic Air od DJI stał się hitem nie tylko do celów rekreacyjnych, ale również komercyjnych. Dlatego też seria dronów DJI Mavic Air 2 została przyjęta z równie dużym entuzjazmem. To doskonały dron z kamerą nagrywającą materiały wideo w rozdzielczości 4K Ultra HD dzięki świetnej matrycy 1/2″ CMOS z efektywnymi pikselami w ilości 12MP lub 48 MP. Pokaźnych rozmiarów dron składany DJI waży nieco ponad pół kilograma. Bateria wystarcza na nawet 34 minuty lotu bez wiatru z prędkością nawet 47 km/h w trybie sport, maksymalnym pułapem nawet 5000 m i zasięgiem CE 6000 m. Obraz i transmisja odbywają się w automatycznie dobieranej, najmniej zakłóconej częstotliwości 2.4/5.8GHz, z jakością 1080p. Trzyosiowa stabilizacja, system czujników oraz doskonały gimbal w DJI Mavic Air 2 opinie mają na wysokim poziomie. To wszystko w połączeniu z dopracowanym oprogramowaniem automatyzującym wiele czynności sprawia, że nagrywanie profesjonalnych materiałów wideo i wykonywanie zapierających dech w piersiach fotografii jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne.

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo – zestaw z akcesoriami

Kompaktowy dron składany DJI z serii Mavic Air 2 w podstawowym zestawie zawiera niezbędne do rozpoczęcia latania elementy. Jednak to komplet sprzedawany jako DJI Mavic Air 2 Fly More Combo pozwala na czerpanie nieograniczonej przyjemności z kierowania statkiem powietrznym. Akcesoria do DJI Mavic Air 2 takie jak bezpieczna torba, dodatkowe baterie oraz hub ładujący, zapasowe śmigła czy osłona gimbala będą niezwykle przydatne. Do wykonywania materiałów foto-wideo w niesprzyjających warunkach przydatne mogą się okazać filtry ND w zestawie. Poszczególne akcesoria, a także części zamienne do dronów DJI Mavic Air 2 możesz znaleźć również w naszej ofercie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jako sklep, ale także serwis oraz usługodawca wykorzystujący drony DJI do pracy starannie dobieramy asortyment produktów, by spełniał wszystkie oczekiwania.

Dron DJI Mavic Air 2 – opinie i cena

Mimo iż jeśli chodzi o drony DJI Mavic Air 2 cena jest sporo wyższa niż proste drony rekreacyjne, idą z nią w parze jakość oraz najnowsze technologie. Biorąc pod uwagę wieloraką możliwość zastosowania dronów DJI Mavic Air 2 opinie zadowolonych użytkowników potwierdzają, że jest to sprzęt o najlepszych parametrach w tej klasie. Nowoczesne drony DJI sklep IRONSKY oferuje zarówno w kategorii standardowej, jak i Enterprise, będąc autoryzowanym dealerem tych linii produktów. Dzięki temu zarówno początkujący entuzjaści latania, zaawansowani miłośnicy dronów, jak i profesjonaliści oraz firmy znajdą w asortymencie naszych produktów odpowiedni sprzęt, akcesoria, usługi oraz szkolenia.