Drony Sklep / Drony cena / Drony do 500 zł

Wyświetlanie jednego wyniku

Dron Ryze Tello (powered by DJI)

559,00  454,47  Netto
Waga 0,61 kg
Waga drona

do 250 g

Zasięg

do 500 m.

Cena

od 500 do 600 zł

Czas lotu

do 20 min.

Kamera

HD

Producent

DJI

Model

DJI FPV, DJI Ryze Tello

Rozpoczynając swoją przygodę z bezzałogowymi statkami powietrznymi, nie warto od razu porywać się na najbardziej zaawansowane modele. Dron do 500 zł może okazać się lepszym rozwiązaniem na początek niż model za kilka tysięcy złotych. W naszej ofercie mamy bardzo wiele modeli dronów do 500 zł uznanych i bardzo cenionych w branży firm. Są to podstawowe modele statków powietrznych, które nadają się do użytku amatorskiego, rekreacyjnego i do nauki latania. Są dobre zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Jak wybrać drona do 500zł? Dobry i tani dron

Asortyment Ironsky.pl składa się z bardzo wielu modeli w tym zakresie cenowym, więc trudno wskazać jeden odpowiedni dla każdego. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, jaki dron do 500 zł będzie najlepszy. Najważniejszą kwestią jest to, by nabyć produkt renomowanej firmy, która zapewni najwyższą jakość wykonania, oraz projekt, który będzie dobrze przemyślany. W naszej ofercie są produkty tylko sprawdzonych marek, takich jak DJI, Syma, czy Hubsan. Charakteryzują się one bardzo dobrymi parametrami technicznymi, a jednocześnie są stosunkowo tanie.
Szukając odpowiedniego modelu, należy zwrócić uwagę na to, jakie ma parametry lotu. Dron do 500 zł powinien utrzymać się w powietrzu od kilku do nawet trzydziestu minut. Ponadto warto sprawdzić, czy jest odporny na wiatr, by można było nim latać w zróżnicowanych warunkach. Polecane drony do 500 zł to na przykład DJI Tello, Syma X25PRO, Hubsan X4, Hubsan H122D X4, czy Syma X8 Pro.

Dron do 500 zł z dobrą kamerą – co warto wiedzieć?

Kolejna kwestia to wybór drona z dobrą kamerą do 500 zł i zastanowienie się, czy w ogóle opłaca się kupować drona z kamerą. Jest to kwestia całkowicie indywidualna, gdyż każdy w nieco inny sposób będzie użytkował drona. Na pewno, jeśli jest taka możliwość, to warto wybrać drona z kamerą do 500 zł, gdyż w tej cenie można znaleźć modele z naprawdę dobrymi kamerami. Nie dla każdego ta opcja będzie jednak niezbędna, więc nie jest to konieczność.

Dron DJI Tello do 500 zł – najlepsza jakość

Jeden z najlepszych dronów do 500 zł to Dron DJI Tello. Jest to produkt od producenta, który jest pionierem na rynku i produkuje najbardziej zaawansowane modele profesjonalnych dronów. Jak widać, ma w swojej ofercie również podstawowe modele. Tello to wysokiej klasy dron z kamerą do 500 zł, który można wykorzystać do nagrywania filmów w stosunkowo wysokiej jakości, jak i do nauki latania. Parametry techniczne tego modelu i jakość wykonania nie pozostawiają nic do życzenia.

Pierwszy dron do nauki latania za 500 zł – czy warto?

Drony do 500 to świetne rozwiązanie do nauki latania, zwłaszcza, że często pierwsze drony można przypadkowo rozbić, nie mając jeszcze odpowiednich umiejętności. Dron do 500 zł z GPS pozwoli na opanowanie podstaw operowanie dronem i w praktyce pokaże, na jakie parametry zwrócić uwagę podczas wybierania bardziej profesjonalnego sprzętu dla zaawansowanych operatorów. W sklepie Ironsky dostępnych jest bardzo wiele modeli w tym zakresie cenowym, które charakteryzują się świetnymi parametrami, oraz kamerami wysokiej klasy.