fbpx
Facebook
Instagram
YouTube
 

TERMINARZ
PLANOWANYCH SZKOLEŃ

SZKOLENIA ZGODNE Z NOWYMI WYMOGAMI URZĘDU LOTNICTWA CYWILNEGO I ZMIANAMI W PRAWIE LOTNICZYM.

Zapisy: Zapisy przyjmujemy przez formularz, mailowo i telefonicznie

✉ Email: biuro@ironsky.pl

☎ Instruktor UAV Darek: 519-410-610

☎ Instruktor UAV Kuba: 663-944-151

Kupiłeś drona, ale nie wiesz jak go bezpiecznie używać? Zastanawiasz się, czy możesz wystartować nim przed domem lub na własnej działce? Słyszałeś o jakiś strefach lotniczych, ale nie do końca wiesz o co chodzi? Głowisz się jak zrobić fajne ujęcie lotnicze, które widziałeś na YouTube? Chcesz zarabiać na lataniu dronem? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Szkolenia lotnicze z obsługi dronów i przygotowujące do egzaminów państwowych na świadectwo kwalifikacji operatora drona, czyli UAVO prowadzimy w całej Polsce. W szczególności w miastach: Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków, Bydgoszcz, Łódź, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Lublin, Radom, Ostrów Wielkopolski, Leszno, Piła, Konin

Nadal się wahasz? Przeczytaj opinie Naszych Kursantów.

ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ:

  • Egzaminy państwowe
  • Koordynacja badań lotniczo – lekarskich
  • Wybór OC / AC
  • Dojazd i nocleg

Szkolenia UAVO VLOS / BVLOS zakończone są egzaminem państwowym organizowanym przez centrum szkolenia operatorów dronów – IRON SKY w terminie uzgodnionym z kursantami.

Kursy odbywają się pod warunkiem uzbierania wymaganej grupy chętnych z danej miejscowości.

Szkolenia BVLOS trwają 5 dni i rozpoczynają się razem z 3 dniowym szkoleniem VLOS.


Poniżej podajemy planowane terminy szkoleń UAVO VLOS / BVLOS.
Jeśli nie ma szkolenia w Twoim mieście lub dogodnego terminu, KONIECZNIE do Nas napisz. Terminy szkoleń często się zmieniają.
"W czasie krajowej kwarantanny i obostrzeń związanych z COVID19 informujemy, że do odwołania prowadzimy szkolenia teoretyczne w formie distance learning z instruktorem online na żywo!Nie musisz już czekać aż uzbiera się grupa z Twojego miasta, dzięki kursom online kursy ruszają w poniższych terminach przy założeniu grupy minimum 3 osób. Część praktyczna szkolenia jest realizowana indywidualnie w terminach ustalanych z kursantem"

W GRUDNIU PRZEWIDUJEMY SZKOLENIA DLA ZORGANIZOWANYCH GRUP - KUPUJESZ KURS W SUPER CENIE 986 ZŁ ZAMIAST 1700 ZŁ. Zgodnie z wytycznymi Urzędu Lotnictwa Cywilnego możesz podejść i rozpocząć kurs jeszcze na starych zasadach w 2020 roku, a zakończyć je częścią praktyczną w 2021 roku, chcemy zakończyć kursy najpóźniej do okresu styczeń / luty. Od stycznia 2021 będziemy prowadzić już nowe DROŻSZE kursy zgodne z unijnymi wytycznymi

< 2021 >
Styczeń
«
»
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
Nd
Grudzień
Grudzień
Grudzień
Grudzień
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31