Kurs na drona Gdańsk – szkolenia

Drony to Twoje hobby, ale chcesz mieć pewność, że wiesz, co robić w awaryjnej sytuacji? Potrzebujesz zaświadczenia o ukończeniu szkolenia lotniczego, aby prowadzić działalność komercyjną? Zostań wykwalifikowanym operatorem drona! Zapisz się na kurs latania dronem w Gdańsku.

Masz pytania? Dzwoń lub pisz SMS, jak wolisz :)
✉ Email: biuro@ironsky.pl
☎ Darek: 519-410-610
☎ Kuba: 663-944-151

Latamy w trudnych warunkach atmosferycznych

Szkolimy nawet we mgle

Szkolimy też oczywiście kobiety - Pilotki Dronów

W IRONSKY szkolimy oczywiście Kobiety Pilotki Dronów

Szkolenia na Pilota Drona dla młodzieży szkolnej i studentów

Szkolenia pilotów dronów dla młodzieży szkolnej i studentów

Szkolenia dla młodych Droniarzy

W IRONSKy szkolimy młodych droniarzy

Szkolimy Służby Mundurowe

Szkolenia Pilotów Dronów dla Straży Pożarnej

Szkolenia SAR i Termowizja dla Straży Pożarnej

Szkolenia SAR dla straży pożarnej z wykorzystaniem termowizji

Kurs operatora drona w Gdańsku – zobacz, co oferujemy!

Prowadzimy szkolenia indywidualne i grupowe (gwarantujemy kameralne, maksymalnie 10-osobowe grupy). Kurs na drona trwa 3 dni i składa się z dwóch etapów. Część teoretyczna to przede wszystkim: prawo lotnicze, procedury operacyjne i zasady działania urządzeń latających w zasięgu wzroku. Szkolenie wieńczy wewnętrzny egzamin pisemny z teorii. Wykłady odbywają się w przestronnych i świetnie zlokalizowanych salach konferencyjnych. Osoby mieszkające poza Trójmiastem (i nie tylko) mogą skorzystać ze szkolenia na operatora drona w wersji online.

Kurs na pilota drona — sprawdź, co zyskujesz!

Szkolenie z obsługi dronów NSTS-01 uprawnia do latania urządzeniem do 4 kg w zasięgu wzroku przy użyciu gogli FPV w kategoriach: MR (multikolor), A (samolot) oraz H (helikopter).

Szkolenie NSTS-02 uprawnia do użytkowania w zasięgu wzroku dron o masie do 25 kg w kategorii MR.

Dlaczego nasze kursy na operatorów dronów są tak skuteczne?

Atutem kursów organizowanych przez IRONSKY jest konkurencyjna oferta skierowana do hobbystów, służb bezpieczeństwa, dziennikarzy, fotografów itp. Nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty, fachowe doradztwo i wsparcie techniczne. Na szkoleniu kursanci pracują na dronach multicopterach DJI oraz Yuneec. Mogą także dobrowolnie wykupić ubezpieczenie OC. Zdanie egzaminu uprawnia do otrzymania świadectwa kwalifikacji UAVO.

Zakres kursu na operatora drona

Kursant wybiera samokształcenie na platformie lub wideokonferencje z instruktorem na żywo, co daje możliwość swobodnej rozmowy z prowadzącym. Udostępniamy materiały szkoleniowe m.in. na temat prawa lotniczego, obsługi i budowy drona i zasad lotów (12 godzin) oraz podręcznik.

Kursant pracuje na symulatorach i wykonuje ćwiczenia w powietrzu, przygotowując się do lotu, ucząc się czynności lotniczych, obsługi naziemnej, oceny zdatności do lotu oraz wykonywania procedur. 4-godzinne szkolenia praktyczne odbywają się stacjonarnie w dni robocze w dogodnym terminie.

Instruktor Dariusz Wąsowicz w FAKTY TVN

Dariusz Wąsowicz FAKTY wywiad o dronach w TVN IRONSKY

Szkolenie dla Wojska Polskiego

9

Instruktor Jakub Andraszyk na szkoleniu Lecha Poznań

Instruktor Jakub Andraszyk - Szkolenie dla Lecha Poznań

Instruktor Mikołaj Mirski w Polsat News

Instruktor Mikołaj Mirski w Polsat News

Szkolenie pilotów dronów obejmuje także naukę latania. Trenujemy na nowoczesnych obiektach sportowych lub prywatnych. Kursanci szkolą się w komfortowych warunkach (1 na 1 z instruktorem). Uczą się wykonywania podstawowych manewrów, ćwicząc starty, lądowania i nagłe zmiany kierunku lotu. Uczestnik, aby otrzymać certyfikat IRONSKY oraz zaświadczenie ukończenia szkolenia lotniczego wymagane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, musi zdać egzamin na pilota drona w powietrzu. Kursy na operatora drona realizujemy w tygodniu i w weekendy. Lataj na swoim sprzęcie lub wypożycz profesjonalnego drona z naszej oferty w cenie szkolenia.

Szkolenia na drony – do kogo kierujemy naszą ofertę?

Kursy na drony w Gdańsku odbywają od 2014 są prowadzone przez doświadczonych trenerów, którzy dysponują ogromną wiedzą merytoryczną i mają za sobą setki wylatanych godzin. Do uczestnictwa w szkoleniu zapraszamy osoby latające hobbystycznie i tych, którzy chcą rozpocząć działalność komercyjną. Prowadzimy kursy pilotażu drona m.in. dla służb mundurowych i przedstawicieli mediów.

Szkolenie Trenerów Kadry Narodowej Piłki Nożnej

Drony Zdjecie-z trenerem-Michniewiczem-i-Potrykus-U21-PZPN-z-trener piłki nożnejMichniewicz-i-Potrykus-U21-PZPN

Szkolenia indywidualnie i dla przedsiębiorców, influencerów, youtuberów

IMG_2036

Szkolenie Ratowników TOPR na Pilotów Dronów

Szkolenie Ratowników TOPR na Pilotów Dronów

Szkolenie Ratowników TOPR na Pilotów Dronów

Szkolenie Ratowników TOPR na Pilotów Dronów

Kurs na drona – cennik

Tylko 952 zł brutto – to cena za 3-dniowe szkolenie na operatora drona w Gdańsku, w ramach której otrzymasz: dostęp do platformy szkoleniowej i dedykowanej grupy dyskusyjnej, a także materiały w formie drukowanej, pełne wyżywienie i wsparcie doświadczonych instruktorów. Sprawdź, czy możesz skorzystać z dofinansowania z Unii Europejskiej lub Powiatowych i Wojewódzkich Urzędów Pracy.

Chcesz zwieńczyć szkolenie zakupem drona? W naszym sklepie internetowym znajdziesz profesjonalny sprzęt od takich gigantów jak DJI czy Autel Robotics. To się opłaca! Dla kursantów przewidujemy specjalne zniżki.

Chcesz przeszkolić swój zespół z obsługi dronów? Latasz hobbystycznie z grupą przyjaciół? Zabierz ich na szkolenie! Grupy zorganizowane mogą liczyć na wysokie rabaty. Zapisz się na kurs pilotażu drona w Gdańsku i zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym staniesz się jeszcze lepszy w tym, co robisz, niezależnie od tego, czy latasz rekreacyjnie, czy komercyjnie.

CENA SZKOLENIA NSTS-01 NA PILOTA DRONA W ZASIĘGU WZROKU - CERTYFIKAT KOMPETENCJI PILOTA DRONA :

3 dni, kursy w tygodniu i weekendowe.

CENA 952 zł brutto

W cenie zawarty jest 14h kurs teoretyczny i 4h indywidualnych zajęć praktycznych spędzonych z instruktorem, wynajem dronów i akumulatorów na szkolenie, materiały szkoleniowe.

Doszkalający kurs na drony praktyczny - loty dronem 1h - 150 zł brutto.

W cenie mają Państwo również możliwość skorzystania z profesjonalnych symulatorów lotów bezzałogowymi statkami powietrznymi w dniach, w których odbywa się szkolenie.
egzaminy_panstwowe_uavo_szkolenia_na_drony_vlos_www.ironsky.pl_sprzedajemy_drony_yuneec_typhoon_dji_phantom_3dr_solo_img_3741