fbpx
Facebook
Instagram
YouTube
Szkolenia na drona z dofinansowaniem z UE nawet do 80%

Chcesz odbyć szkolenie na operatora drona z dofinansowania unijnego (UE) korzystając z Europejskiego Fundusza Społecznego (EFS)?

Dobrze trafiłeś, bo szkolenia UAVO z oferty IRONSKY mogą uzyskać nawet do 80% dofinansowania. Nie wiesz jak to zrobić?  Skontaktuj się z Nami, przekażemy Ci szereg informacje i skierujemy do właściwego Operatora, który zrealizuje podmiotowy system finansowania w danym województwie. Z pewnością już pojawiły się jakieś pytania w Twojej głowie, postaramy się odpowiedzieć na najczęstsze z nich w poniższym FAQ.

Zespół IRONSKY pozostaje do Twojej dyspozycji:

✉ Email: biuro@ironsky.pl

☎ Darek: 519-410-610

☎ Kuba: 663-944-151

Poznań-kurs-na-operatora-drona-dofinansowaniem-z-Unii-Europejskiej

Dofinansowanie w 3 krokach na przykładzie Poznania, Wielkopolski. Jak zrobić szkolenie UAVO na drona z dofinansowaniem unijnym do 80% w IRONSKY?

 

Krok 1

Skontaktuj się z operatorem środków unijnych w Twoim regionie i ustal warunki dofinansowania.

http://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/dofinansowanie/wojewodztwo-wielkopolskie

Maksymalne dofinansowanie udziału 1 pracownika w 1 usłudze: 5 000,00 zł

Poziom dofinansowania ze względu na wielkość przedsiębiorstwa:

mikroprzedsiębiorstwa – 80%

małe przedsiębiorstwa – 70%

średnie przedsiębiorstwa – 50%

Operatorzy:

Subregion poznański:

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

nr tel. 616 563 500, email: info@warp.org.pl

strona internetowa: http://warp.org.pl/uslugi-rozwojowe-warp/

Krok 2

Podpisz umowę z operatorem środków unijnych i poinformuj IRONSKY o wybranym terminie szkolenia, aby stworzyć kurs w BUR czyli Bazie Usług Rozwojowych.

Krok 3

Zapisz się na szkolenie przez BUR i przyjdź na kurs w IRONSKY, wypełnij ankiety i oczekuj na refundację

 

FAQ – szkolenie UAVO z dofinansowania unijnego

Na co mogę uzyskać dofinansowanie?

Możesz uzyskać dofinansowania szkoleń lotniczych na operatora drona UAVO VLOS, BVLOS, INS z oferty firmy IRON SKY https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/podmioty/view?id=14124. Pozytywnie przeszliśmy wielostopniową weryfikację i uzyskaliśmy akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) na świadczenie szkoleń z dofinansowaniem.

Kto może uzyskać dofinansowanie na szkolenia?

Jeśli prowadzisz mikro (<10 pracowników), małe (<50 pracowników) lub średnie przedsiębiorstwo (<250 pracowników) możesz starać się o dofinansowanie u swojego Operatora obsługującego firmy w danym województwie. Jeśli jesteś pracownikiem jednego z powyższych przedsiębiorstw, skontaktuj się ze swoim przełożonym w celu złożenia przez firmę, w której pracujesz takiego wniosku o dofinansowanie.

Jak duże dofinansowanie mogę uzyskać?

Od 50% do 80% w zależności od województwa oraz wielkości przedsiębiorstwa. Refundację możesz uzyskać na siebie i/lub na nawet na kilku pracowników swojej firmy.

Do kogo zwrócić się o dofinansowanie szkolenia UAVO?

Do konkretnego Operatora, czyli instytucji w każdym województwie, która zajmuje się organizacją administracyjną, wsparciem merytorycznym, przyjmowaniem i weryfikowaniem wniosków o dofinansowanie.

Gdzie znaleźć mojego Operatora?

Każde województwo posiada swojego Operatora, znajdziesz ich na stronie PARP pod adresem http://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/dofinansowanie

Jak przebiega finansowanie szkolenia?

Za szkolenie płacisz 100% wartości podmiotowi szkolącemu, a następnie występujesz do swojego Operatora o refundację poniesionych kosztów w przyznanej wcześniej wysokości.

Znalazłem mojego Operatora, chcę odbyć konkretne szkolenie i co dalej?

  1. Wybierz jedno ze szkoleń z oferty IRON SKY , na które chcesz uzyskać dofinansowanie. Jeżeli szkolenie nie jest wprowadzone skontaktuj sięz IRONSKY, wprowadzimy je w ciągu kilku minut.
  2. Udaj się do operatora w celu wypełnienia wniosku i zapewnienia sobie refundacji
  3. Zapisz się na szkolenie poprzez Bazę Usług Rozwojowych
  4. Zapłać za szkolenie firmie IRONSKY
  5. Przyjdź na szkolenie i oceń je
  6. Skontaktuj się ze swoim Operatorem w celu refundacji kosztów

 

Jesteś zainteresowany szkoleniem dla siebie lub dla swoich pracowników? Masz pytania, skontaktuj się z Nami za pośrednictwem poniższego formularza

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Przyjmuję do wiadomości, że:
1. Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu zgłoszeniowym jest IRONSKY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ul. Bohaterów Bukowskich 4, 64-320 Buk.
2. Dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym - wynikającym
z celów niezbędnych do realizacji szkolenia.
3. Dane osobowe będą przekazywane i udostępnione wyłącznie podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obowiązujących przepisów prawa oraz podmiotom, które będą przetwarzały dane osobowe w imieniu administratora danych na podstawie zawartej umowy.
4. Administrator nie przekazuje danych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG).
5. Dane osobowe nie będą przechowywane dłużej, niż jest to konieczne dla celu, dla którego zostały zebrane i w czasie określonym przepisami prawa.
6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do: dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych, wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie.
7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy obowiązującego prawa.
8. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą wykorzystywane w celu profilowania.