§ DroNOWE szkolenia na Pilota Drona - A1/A3 to za mało? Sprawdź nasze autorskie kursy NSTS!

SZKOLENIE PRODUKTOWE 1H Z OBSŁUGI TWOJEGO DRONA Zobacz większe

Dostępność: 121

179,00 zł brutto

wysyłka natychmiast


SZKOLENIE PRODUKTOWE 1H Z OBSŁUGI TWOJEGO DRONA

Nowy produkt

LATASZ DRONEM? WYCIĄGNIJ Z NIEGO 100% MOŻLIWOŚCI ;)

Kupiłeś drona, ale nie do końca wiesz jak go używać? Chcesz wykorzystać w pełni potencjał i możliwości swojego drona?

Więcej szczegółów

Więcej informacji - SZKOLENIE PRODUKTOWE 1H Z OBSŁUGI TWOJEGO DRONA

IRONSKY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K. www.ironsky.pl - Buk

Przeczytaj też: Klasyfikacja przestrzeni powietrznej i nowe strefy geograficzne dla dronów w 2021 roku – jak w nich latać?

SZKOLENIE PRODUKTOWE (WYKORZYSTAJ W PEŁNI POTENCJAŁ SWOJEGO DRONA)

 

Ty też możesz zostać pilotem drona!

Kupiłeś sobie lub dziecku drona, ale nie wiesz jak go bezpiecznie włączyć i używać? Gdzie mogę latać? Zastanawiasz się, czy możesz wystartować nim przed domem lub na własnej działce? Słyszałeś o jakiś strefach lotniczych, ale nie do końca wiesz o co chodzi? Głowisz się jak zrobić fajne ujęcie lotnicze, które widziałeś na YouTube? Chcesz po prostu polatać sobie rekreacyjnie dronem np. Mavic Mini 2? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

 

NIE CHCE CI SIĘ CZYTAĆ, CHCESZ INFO W SKRÓCIE?

Wykup ten kurs i pod okiem wykwalifikowanego instruktora poznaj tajniki sterowania dronem oraz zasady latania nim w Polsce, aby nie narobić sobie problemów. Kurs dla początkujących droniarzy.

wypadek drona ironsky szkolenie podstawowe z obsługi drona kurs online 

Dla kogo jest ten kurs?

 • Dla osób chcących w pełni wykorzystywać potencjał swojego drona
 • Idealnie sprawdzi się też dla dzieci w wieku od 10 lat wzwyż (sami mamy dzieci, wiemy jak je zainteresować dronami, ale też nauczyć podstawowych zasad bezpiecznej zabawy z dronem)
 • Dla każdego, kto chce rozpocząć przygodę z dronami, ale nie ma wiedzy teoretycznej i / lub umiejętności praktycznej pilotażu drona (my też kiedyś zaczynaliśmy)
 • Dla każdego, kto chce bezpiecznie i odpowiedzialnie wykonywać loty, ale boi się pierwszego lotu (prowadzimy serwis i wiemy, że najczęściej rozbijacie drony w pierwszych dniach jego użytkowania, kiedy brak jeszcze odpowiedniej wiedzy i umiejętności)
 • Idealny prezent dla ukochanego, prezent dla taty, prezent dla mężczyzny, kurs może być też w formie vouchera podarunkowego. Kupiłeś komuś drona w prezencie? Zadbaj o jego bezpieczeństwo i podaruj mu też kurs z obsługi jego drona! Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.
 • Dla posiadaczy lub przyszłych posiadaczy dronów

 

Czego się dowiem na tym szkoleniu? Jaki jest program / zakres kursu?

 • Jak, gdzie i na jakich zasadach latać Twoim modelem drona
 • Jak obsługiwać aplikację do sterowania Twoim dronem i oznaczają konkretne parametry
 • Jak obsługiwać aplikację z mapami lotniczymi i strefami
 • Jakie są najczęstsze wady i problemy z Twoim dronem i jak ich unikać
 • Jak bezpiecznie włączyć, wyłączyć drona, jak przygotować go do startu i lądowania
 • Jak sterować dronem w locie, jakie ma tryby lotu, jak programować loty automatyczne
 • Jak wykrzesać więcej z fotografii i filmowania w Twoim dronie

Kto prowadzi kurs?

Miłośnicy dronów. Instruktorzy z uprawnieniami nadanymi przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Eksperci, którzy nie zanudzą Cię specyfikacją techniczną zbudowanego drona, ale z zapałem i energią wprowadzą nowicjusza w świat dronów i poprowadzą „za rączkę” krok po kroku. Prowadzimy też zaawansowane, profesjonalne kursy i egzaminy na pilotów dronów.

 

Dlaczego mam zrobić to szkolenie akurat w IRONSKY?

My nie musimy nic pisać, bo od wielu lat robią to za Nas zadowoleni Kursanci, zarówno w Internecie jak i bezpośrednio polecając swoim znajomym. Sprawdź sam, opinie o Naszych szkoleniach znajdziesz w Google, czy na Facebooku. Przeczytaj je i podejmij świadomą decyzję o wyborze szkolenia w IRONSKY.

 

Ile to trwa i ile kosztuje?

Cena za pierwszą godzinę szkolenia produktowego wynosi 149 zł brutto. Jeśli chcesz możemy porozmawiać ile chcesz, każda kolejna rozpoczęta godzina kursu to dodatkowe 100 zł brutto.

 

Jakie są terminy? I gdzie mogę zrealizować kurs?

Od poniedziałku do piątku, od świtu do zmierzchu. Ze względu na trudne do przewidzenia warunki meteo oraz standardowe szkolenia, terminy są zawsze ustalane indywidualnie. Kurs najlepiej obyć stacjonarnie w Buku pod Poznaniem w siedzibie firmy, ale jeśli chcesz spotkać się online, to możemy wytłumaczyć Ci wszystko na żywo na prywatnym webinarium 1 na 1.

W cenie szkolenia otrzymujesz:

 • Do wyboru opcja 2h praktyka + 1h teoria lub w wersji online do 3h teoria w formie warsztatów dronowych
 • Rabaty na zakup drona i lub akcesoriów np. akumulatorów w Naszym sklepie oraz rabat na kolejne szkolenia
 • Szkolenie w jednym z pierwszych ośrodków szkoleniowych w kraju przez doświadczonych Instruktorów, którzy uzyskali uprawnienia operatora drona jako jedni z pierwszych w Polsce
 • Świetną atmosferę szkolenia i mnóstwo wiedzy nieksiążkowej od praktyków-konstruktorów UAV, którzy współtworzą też przepisy lotnicze dla BSP

FAQ - WASZE NAJCZĘSTSZE PYTANIA ;)

Czy ten kurs jest obowiązkowy?

Nie. Jest to szkolenie dodatkowe, przeznaczone dla osób początkujących w świecie dronów.

Dlaczego mam wybrać szkolenie akurat w IRONSKY?

My nie musimy nic pisać, bo od wielu lat robią to za Nas zadowoleni Kursanci, zarówno w Internecie jak i bezpośrednio polecając swoim znajomym. Sprawdź sam opinie o Naszych szkoleniach w Google, czy na Facebooku i podejmij świadomą decyzję o wyborze IRONSKY.

Jak wygląda kurs?

Do wyboru na żywo stacjonarnie teoria + praktyka w Buku pod Poznaniem lub całość online. Szkolimy na clickmeeting.com/pl profesjonalnej platformie do wideokonferencji. Od teraz w IRONSKY dostępne są szkolenia distance learning. Czym to się różni od e-learningu? Otóż tym, że szkolenie jest na żywo z instruktorem, a nie tylko nagranym filmem, udostępnionym kursantom. Szkolenie w formie wideokonferencji pozwala na dwukierunkowy kontakt między kursantem, a instruktorem, zupełnie tak jak na sali wykładowej, zatem żadne pytanie nie zostanie bez odpowiedzi!

Ile trwa to szkolenie?

3 godziny, ale zawsze możemy je dostosować do Twoich potrzeb.

Czy otrzymam materiały szkoleniowe?

Uzyskasz dostęp do materiałów szkoleniowych na platformie szkoleniowej IRONSKY.

Co z praktyką, nauką latania? Będzie jakiś egzamin?

Część praktyczna zależy od wybranej formy szkolenia - do wyboru opcja 2h praktyka + 1h teoria lub w wersji online do 3h teoria w formie warsztatów dronowych. Nie jest to szkolenie dające uprawnienia pilota drona, zatem nie robimy egzaminu, jeżeli chcesz z Nami polatać zapraszamy do zakupu wybranej ilości godzin tutaj lub jeśli chces uzyskać możliwość wykonywania lotów nad ludźmi i w miastach, infrastrukturze cięższymi niż 250 gram dronami to szkolenie NSTS-01 jest dla Ciebie

Chcę kupić ten kurs, ale nie wiem jak dostanę się na to szkolenie online?

Po zakupie szkolenia dostaniesz od Nas drogą mailową wiadomość z całym szeregiem informacji co? gdzie? jak? kiedy?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Zapraszamy na udane zakupy w IRONSKY. Napisz lub zadzwoń do Nas :) Cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji. Odbieramy telefony, odpisujemy na maile, przyjeżdżamy na spotkania. Komunikatywność to Nasza żelazna zasada.

✉ Email: biuro@ironsky.pl
☎ Darek: 519-410-610
☎ Kuba: 663-944-151

GALERIA:

SZKOLENIE PRODUKTOWE 1H Z OBSŁUGI TWOJEGO DRONA - Reviews

Write a review
SZKOLENIE PRODUKTOWE 1H Z OBSŁUGI TWOJEGO DRONA

SZKOLENIE PRODUKTOWE 1H Z OBSŁUGI TWOJEGO DRONA

LATASZ DRONEM? WYCIĄGNIJ Z NIEGO 100% MOŻLIWOŚCI ;)

Kupiłeś drona, ale nie do końca wiesz jak go używać? Chcesz wykorzystać w pełni potencjał i możliwości swojego drona?

30 innych produktów w tej samej kategorii: