fbpx
Facebook
Instagram
YouTube
DJI Mavic Mini – najlepszy dron na prezent
DJI Mavic Mini przedsprzedaż IRONSKY - Autoryzowany Dealer DJI
Premiera nowego ultralekkiego drona DJI Mavic Mini
29 października 2019
BVLOS IRONSKY NAJLEPSZE TANIE PROFESJONALNE KURSY NA DRONA POZA ZASIĘGIEM WZROKU
Niski, lekki BVLOS poza strefami – IRONSKY BVLOS005
5 grudnia 2019

DJI Mavic Mini – najlepszy dron na prezent

Mavic Mini w jednym zdaniu

DJI Mavic Mini jest bezpiecznym, łatwym w obsłudze dronem, zaprojektowanym dla wszystkich, którzy chcą doświadczyć radości z latania.

Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo

Najważniejsze cechy drona DJI Mavic Mini

Przyjazna użytkownikowi aplikacja, niewielki rozmiar, potężna moc, doskonały stosunek jakości do ceny, wiele akcesoriów. Przyjazna użytkownikom aplikacja DJI Fly. Początkujący użytkownicy dronów, zwykle uważają, że latanie dronem jest trudne i są bardzo niepewni podczas pierwszego lotu. Czują się zagubieni widząc ile funkcji posiada aplikacja. Początkujący operatorzy dronów nie wiedzą również, jak edytować wideo i zdjęcia.

 • Aplikacja DJI Fly to zupełnie nowa aplikacja, stworzona specjalnie dla Mavic Mini. Od teraz, nie musisz się martwić szukaniem kogoś, kto nauczy Cię latania dronem. Połącz Mavica Mini z aplikacją, zobacz specjalnie przygotowane samouczki i naucz się, jak latać bez strachu o wypadek. Interfejs aplikacji zawiera tylko kluczowe informacje, dzięki czemu jest o wiele bardziej intuicyjna niż inne aplikacje. Funkcje automatycznego startu i RTH (Return to Home) niezwykle ułatwiają latanie. Ponadto, QuickShots oferuje wiele trybów lotu, tj. Rocket, Dronie, Helix i Circle, dzięki czemu dron może latać samodzielnie dokładnie tak, jak tego chcesz, a wszystko odbywa się dosłownie za pomocą kilku kliknięć.
 • Nowi użytkownicy, którzy nie posiadają żadnej wiedzy dot. edycji wideo, mogą to zrobić dzięki wielu szablonom, muzyce i efektom specjalnym, które są gotowe do użycia w aplikacji. Można zrobić to w bardzo profesjonalny sposób i udostępniać na swoich kanałach social media, tj. Facebook, Twitter i Instagram za pomocą jednego kliknięcia. (Wybierz album, następnie opcję tworzenia, wybierz szablon, zaimportuj pliki i pokaż zaawansowaną edycję oraz sposób udostępniania edytowanego wideo w mediach społecznościowych).

Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo

Scenariusze lotów

Włącz drona i uruchom aplikację DJI Fly, kliknij Auto Takeoff, aby wystartować, a następnie kliknij QuickShots, aby wybrać automatyczny tryb. Aby wylądować, wybierz funkcję RTH. Następnie użyj aplikacji DJI Fly, aby dodać profesjonalny wygląd Twojemu wideo i udostępnij go swoim znajomym poprzez kanały social media. Każdy może latać Mavic Mini i dzielić się swoimi kreatywnymi wideo oraz zdjęciami ze swoimi bliskimi, niezależnie od wieku i płci. Niewielki rozmiar, potężna moc. Większość entuzjastów fotografii, musi nosić ze sobą wiele toreb, które są pełne sprzętu i akcesoriów. Wydajność mini dronów na rynku, jest daleka od ideału, ponieważ nie spełnia wysokiej jakości fotografii. Bardzo trudno jest znaleźć drona w wersji mini, który jest kompaktowy i lekki, ale przy tym również wydajny.

 

Największe zalety DJI Mavic Mini

 1. Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów (wersja japońska 199 gramów), co oznacza, że w większości krajów nie będziesz potrzebował zezwolenia do wykonywania lotów (pamiętaj o przestrzeganiu lokalnych przepisów dot. wykonywania lotów). Jest składany i lżejszy niż puszka coli, więc możesz go nawet schować do kieszeni i cieszyć się z możliwości tworzenia ujęć bez zbędnego balastu.
 2. Mimo, że mały, Mavic Mini, został wyposażony w 3-osiowy mechaniczny gimbal, który zapewnia stabilne ujęcia. Obecnie, maksymalna rozdzielczość obsługiwana przez większość aplikacji wideo, wynosi 1080p, podczas gdy rozdzielczość najnowszego iPhone wynosi jedynie 12MP. Natomiast Mavic Mini nagrywa wideo w rozdzielczości 2,7K, a zdjęcia wykonuje w 12MP, dzięki czemu spełnia potrzeby codziennej fotografii.
 3. Istnieje wiele możliwości lotu, ale bezpieczeństwo jest najważniejsze. Mavic Mini oferuje maksymalną odległość transmisji do 4 km (CE 2 km, FCC 4 km), maksymalny czas lotu do 30 minut i odporność na wiatr w przedziale 5,5-7,9 m / s. Jest wyposażony w GPS, dolny system wizyjny, a także potężny system kontroli lotu. Osłony śmigieł 360°, (znajdujące się w zestawie Fly More Combo), zostały specjalnie zaprojektowane dla początkujących operatorów, w pełni chroniąc śmigła przed uszkodzeniem. Mavic Mini wspiera również loty w pomieszczeniach, zapewniając bezproblemowe latanie. Mavic Mini umożliwia łatwe rejestrowanie cennych chwil w naszym codziennym życiu, niezależnie od tego, czy jest to grill na podwórku, rodzinna wycieczka nad morze, czy gra w koszykówkę z dziećmi.

Najlepszy dron na prezent. Mavin Mini ma doskonały stosunek jakości do ceny

Drony o wartości poniżej 2 tys zł rzadko mają czujniki wizyjne, więc nie reagują wystarczająco szybko na polecenia i nie mogą unosić się stabilnie, co zdecydowanie zmniejsza Twoje poczucie bezpieczeństwa podczas lotu. Poza tym, zwykle są wyposażone w 1-osiowe lub 2-osiowe gimbale oraz niewielką matrycę kamery, więc wykonane nimi materiały zwykle nie są zbyt imponujące. Aby otrzymać drona, który usatysfakcjonuje nas pod względem jakości zdjęć i wideo, zwykle należy wydać minimum 3-4 tysiące zł.

Dzięki ultralekkiej, przenośnej i potężnej kamerze oraz gwarancji bezpiecznego lotu, Mavic Mini jest zdecydowanie wart swojej ceny w porównaniu do DJI Spark i innych podobnych, dostępnych na rynku dronów. To najlepszy stosunek jakości do ceny, dostępnych dronów w wersji mini. Kosztuje 1799 zł , czyli tyle, co zwykły smartfon.

 

Kompaktowy, ale i potężny Mavic Mini jest zdecydowanie najlepszym wyborem dla początkujących operatorów dronów.

Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo

Wiele akcesoriów – DJI Mavic Mini w wariancie Fly More Combo

Czy kiedykolwiek poczułeś się zagubiony podczas decydowania o tym, jak spakować swojego nowo zakupionego drona? A może nie wiedziałeś, jakie akcesoria wybrać, aby Twój lot był dłuższy i bezpieczniejszy?

Mavic Mini rozwiązał te problemy dla Ciebie. Dzięki różnorodności dostępnych akcesoriów, możesz stworzyć personalny wygląd drona, odblokować bardziej kreatywne funkcje i sprawić, by lot był o wiele bezpieczniejszy. Mavic Mini pozwoli na spojrzenie z zupełnie innej perspektywy na fotografię lotniczą oraz udostępnianie jej w mediach społecznościowych.

 

Gdzie kupić DJI Mavic Mini?

Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo

IRON SKY SKLEP Z DRONAMI dji-authorized-reseller-1

Zapraszamy na udane zakupy. Napisz lub zadzwoń do Nas. Cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji. Odbieramy telefony, odpisujemy na maile, przyjeżdżamy na spotkania. Komunikatywność to Nasza żelazna zasada.

✉ Email: biuro@ironsky.pl

☎ Darek: 519-410-610

☎ Kuba: 663-944-151

5 Komentarze

 1. Niby wszystko ok… Tylko pytanie, czy zamieniać Mavica Pro 1 na Mavica Mini… Gabarytowo trochę mniejszy, będą 3 baterie po 30 minut lotu więc spoko… Pytanie tylko, czy ktoś wie, czy DJI przewiduje możliwość ustawienia danego ISO w filmowaniu?

  • biuro@ironsky.pl pisze:

   Mavic Mini ma ustawienia wideo na auto. Jeżeli chodzi o przesiadkę z Mavic Pro na Mavic Mini to tylko i wyłącznie ze względu na gabaryty, jeśli chodzi o możliwości foto-wideo, to bez dwóch zdań Mavic Pro wypadnie lepiej.

   • Jimmy pisze:

    Nareszcie miałem czas żeby spokojnie wypróbować Mavic Mini i jest dokładnie tak jak piszesz! Ale to idealny pierwszy dron.
    PozDRON 😎

  • Jimmy pisze:

   Nie ma co się spodziewać super aparatu po Miniaczu DJI.

  • biuro@ironsky.pl pisze:

   Raczej takiego update producent nie zrobi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *