fbpx
Facebook
Instagram
YouTube
IRONSKY laureatem plebiscytu ORŁY KSZTAŁCENIA
BVLOS IRONSKY NAJLEPSZE TANIE PROFESJONALNE KURSY NA DRONA POZA ZASIĘGIEM WZROKU
Niski, lekki BVLOS poza strefami – IRONSKY BVLOS005
5 grudnia 2019
dronowe-kursy-online
Od teraz w IRONSKY dostępne szkolenia on-line na operatora drona
17 marca 2020

IRONSKY laureatem plebiscytu ORŁY KSZTAŁCENIA

DRONY IRONSKY Orły Biznesu Najlepsze szkolenia na Operatora Drona Najtańsze kursy na Drony

Jest Nam niezmiernie miło poinformować, że w kolejnej edycji Ogólnopolskich Plebiscytów Branżowych Orły Kształcenia 2019 Nasza firma, wyborem Klientów, znalazła się w gronie Laureatów. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy wszystkim Klientom i Kursantom IRONSKY, to dzięki Wam kolejny raz otrzymaliśmy tą statuetkę!

Dla przypomnienia, w 2018 roku pierwszy raz otrzymaliśmy statuetkę Orły Kształcenia za 3 miejsce spośród wszystkich najlepszych placówek szkoleniowych w całej branży kształcenia (nie tylko szkoleń dronowych) w całym powiecie poznańskim!

Dyplom Orły Kształcenia Orły biznesu Najlepsze szkolenia na operatora drona szkolenia z fotografi z drona

ironsky-nagroda-najlepsze-szkolenia-drony-orly-ksztalcenia-operator-drona

Warto zwrócić uwagę, że wyróżnienie to jest efektem Naszej ciężkiej, wieloletniej systematycznej pracy, co dostrzegają zadowoleni Klienci, wypowiadający się pozytywnie na temat Naszej firmy w internecie. W wyniku restrykcyjnej weryfikacji całej branży (aby otrzymać status Laureata, należy spełnić podstawowe kryterium – czyli ocena końcowa w wysokości co najmniej 8 pkt przy odpowiedniej ich ilości) odpadło ponad  62.5 tysiąca firm. Jest to dowodem wyróżniania się Naszej działalności na tle konkurencji.

W założeniu Orły Kształcenia mają być zestawieniem, które będzie po prostu fair dla wszystkich – zarówno firm jak i ich Klientów. Nie było konieczności wysyłania jakichkolwiek smsów premium, czy uiszczania wpisowego – porównane zostały już istniejące oceny w internecie dla praktycznie wszystkich firm z branży kształcenia.  Kapitułą oceniającą są tutaj sami Klienci, a zwycięzcami nie zostawały firmy, które mają największe budżety marketingowe, ale firmy, od których Klienci wychodzą po prostu zadowoleni. Udział w plebiscycie był oczywiście darmowy, a jego wyniki, a co za tym idzie fakt otrzymania przez Nas wyróżnienia jest publicznie dostępny na stronie projektu www.orlyksztalcenia.pl dokładnie w tym linku

Analogicznie jak w poprzedniej edycji plebiscytu pod uwagę wzięte zostały wszystkie firmy funkcjonujące na rynku z całej branży szkoleniowej (nie tylko szkoleń dronowych). Porównanych było ponad 65 tysięcy firm skanując ponad 3 miliony stron internetowych portali branżowych i społecznościowych takich jak: np. Google Maps, Facebook, ZUMI, Nowoczesna Firma i wiele innych.

Finalnie, przeanalizowanych zostało około 385 tysięcy ocen Klientów zamieszczonych w Internecie, by wyłonić Laureatów Plebiscytu Orły Kształcenia 2019. Grono Laureatów to jedynie 4.3% badanych firm, a w tym IRONSKY!

Najlepsze-szkolenia-na-drony

Bardzo miło Nam poinformować, że Nasza firma również znalazła się w tym elitarnym gronie, otrzymując w klasyfikacji finalnej ocenę 9.7 na podstawie 246 ocen.

 

Dbamy o markę, dlatego prosimy o opinię. Jeśli jesteś zadowolony ze szkolenia, serwisu,  zakupów w IRONSKY to proszę napisz opinię polecającą, Twoje odczucia po skorzystaniu z usług IRONSKY, jeśli uznasz, że było warto i Nas polecasz –  będziemy bardzo wdzięczni, dla Ciebie to minuta, a dla Nas ważny element biznesowy.

WYSTAW OPINIĘ NA GOOGLE WYSTAW OPINIĘ NA FACEBOOKU

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *