fbpx
Facebook
Instagram
YouTube
IRONSKY Głównym Partnerem „Drone Racing Poznań 2019”
EP21 nowa strefa ważna dla dronów w Warszawie IRON SKY Blog o dronach
Nowa strefa EPP21 zastąpiła słynny ROL48 w Warszawie
8 lipca 2019
multigp Drone Racing IRONSKY Team FPV wyścigi dronów Polska - tor w Dubaju
Wyścigi dronów – jak to się zaczęło?
25 lipca 2019

IRONSKY Głównym Partnerem „Drone Racing Poznań 2019”

“Dive wzdłuż budynku Akademii Ekonomicznej? Powerloopy wokół Mostu Rocha? A może orbity wokół wieży Ratusza?

Tego wszystkiego jeszcze w tym roku wam nie zapewnimy, ale jeśli macie ochotę na ciekawy tor w centrum miasta z dobrym dojazdem i jeszcze lepszym zapleczem technicznym, to zapraszamy na korty TKKF w Poznaniu!”

 

Tymi słowami organizatorzy Drone Race Poznań zapraszają zarówno zawodników, jak i widzów na zawody dronów wyścigowych, które odbędą się w dniach 10-11 sierpnia 2019 r. na kortach TKKF w Poznaniu przy ul. Winogrady 11 (od strony ul. Księcia Mieszka I). Zawody rozgrywane są zgodnie z aktualnym regulaminem F9U, a więc do startu wymagana jest licencja FAI – szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://vivodrones.com/drone-race-poznan/ oraz na stronie wydarzenia https://www.facebook.com/events/2364250037197246/.

 

Zawody rozgrywane w randze Rundy Pucharu Polski odbędą się w ciekawym miejscu, bo niemal w centrum miasta, na ogrodzonym torze. Organizatorzy zapewniają, że tor będzie ciasny, wymagający i widowiskowy!

 

Bezpieczeństwo jest jednak najważniejsze, dlatego IRON SKY wspomógł organizację zawodów dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie przepisowego wykonywania lotów przy pomocy bezzałogowych statków powietrznych.

 

To pierwsza tego typu impreza organizowana przez Vivo Drones, nową markę w poznańskim świecie bezzałogowców. Życzymy organizatorom i uczestnikom dobrej pogody i udanych lotów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *