business-college-composition-Skończyłeś kurs na operatora drona VLOS do 5kg w IRONSKY
Co zrobić po szkoleniu VLOS do 5kg w IRONSKY?
21 lutego 2019
Prezentacja i pokaz dronów dla Straży Pożarnej
3 lipca 2019

IRONSKY Oficjalnym Partnerem Yuneec i Yuneec Academy w Polsce!

Bumbper-cage-for-Yuneec-H520-TYPHOON-H-PLUS-klakta-do-drona-obudowa do 520 Typhoon

IRONSKY OFICJALNYM PARTNEREM YUNEEC

Mamy przyjemność poinformować, że firma IRONSKY została oficjalnym partnerem marki Yuneec (YUNEEC COMMERCIAL PARTNER), dzięki czemu możemy zaoferować Naszym Klientom m.in. specjalistyczne drony H520 oraz systemy pomiarowe Atmon FL do badania zanieczyszczeń powietrza, smogu. Nieocenioną zaletą przemysłowych hexacopterów tego producenta jest ich uniwersalność i modułowość, bowiem tego samego drona możemy zastosować do wielu zupełnie odmiennych zadań zmieniając kamerę (E50, E90) lub mocując kamerę termowizyjną (E10Tv, E10T, CGOET)  lub inne akcesoria takie jak np. niezależny mobilny system pomiarowy gazowych i pyłowych zanieczyszczeń powietrza ATMON FL lub klatkę pozwalającą na inspekcję dronem w trudno dostępnych, ciasnych miejscach. Warto dodać, że moduł ATMON FL mieści się w klatce i nie wpływa na pomiary, co tworzy H520 aktualnie najlepszą propozycją drona do zadań specjalnych i walki ze smogiem. Warto dodać, że H520 występuje również w wersji RTK, co z pewnością zachwyci geodetów. Poza tym sześciowirnikowce Yuneec posiadają wsparcie procesorowe Intela, które pozwala na bezpieczne lądowanie przy utracie ciągłości pracy 1 lub nawet 2 silników, co jest niewykonalne w przypadku popularnych czterowirnikowców. H520 jest gotowy do pracy  kilka sekund, a przy tym przyjemnie cichy w pracy, co w szczególności docenią służby mundurowe. Ponadto posiada funkcje lotów automatycznych, przydatne do zastosowań w BVLOS, a otwarty SDK pozwala na spersonalizowanie urządzenia. H520 w połączeniu z kamerą E90 pozwalającą na zoomowanie obrazu w czasie rzeczywistym, zmienia drona w narzędzie do monitoringu z powietrza. Chcesz poznać resztę zalet przemysłowych modeli dronów Yuneec? Skontaktuj się z IRONSKY, dane kontaktowe na końcu artykułu.

Yuneec-Commercial-Partner-Iron-Sky-Yuneec-Academy-Akademia-

Bumbper-cage-for-Yuneec-H520-TYPHOON-H-PLUS-klakta-do-drona-obudowa do 520 Typhoon

YUNEEC ACADEMY – IRONSKY

No to zamieszamy też trochę w branży szkoleniowej RPAS. To już potwierdzone, AeroMind – wyłączny dystrybutor marki Yuneec w Polsce przy współpracy z IRONSKY – centrum szkolenia i egzaminowania UAVO, powołuje YUNEEC ACADEMY – Oficjalną Akademię Latania Dronami Yuneec!

Kursanci Yuneec Academy otrzymują zawsze najświeższą wiedzę techniczną na temat użytkowania sprzętu Yuneec i możliwość wykonywania lotów szkoleniowych na dronach:
– Yuneec Typhoon H520 + E90
– Yuneec Typhoon H

Yuneec Academy już działa na terenie całego kraju i prowadzi szkolenia lotnicze UAVO VLOS i BVLOS. Instruktorzy i inżynierowie IRONSKY jak nikt inny odkryją przed Wami tajniki i przewagę dronów Yuneec. Zamierzasz kupić lub masz drona Yuneec? Chcesz polatać dronem Yuneec H520 i sprawdzić jego uniwersalne możliwości? Jeśli jesteś pracownikiem instytucjonalnym możemy przeprowadzić dla Ciebie prezentację sprzętu w akcji. Zapewniamy kompleksową ekspercką obsługę. Zapraszamy do kontaktu 🙂

Więcej informacji o oficjalnej akademii latania Yuneec już wkrótce na naszym blogu!

Szkolenia UAVO na operatora drona dronów BVLOS dla PSP Państwowa Straż Pożarna Poznań IRONSKY licencja na drony


Jeżeli masz pytania zawsze możesz skontaktować się bezpośrednio z instruktorami i inżynierami Ogólnopolskiego Ośrodka Szkoleń i Egzaminowania Operatorów Dronów IRONSKY

Kontakt do IRONSKY:
e-mail: biuro@ironky.pl
Tel.: 663 944 151
Tel.: 519 410 610

Zapraszamy również do dronowych zakupów w sklepie IRONSKY – Autoryzowanego Delera DJI i Yuneec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *