Wzloty i upadki w branzy RPAS

W branży RPAS są wzloty i upadki, czasami dosłownie, czasami po prostu coś pójdzie nie tak jak w przypadku drona Karma od #gopro... który ponoć ma wrócić.

❌Z problemami boryka się też francuska firma #parrot zapowiada spore zwolnienia. Przedsiębiorstwo z powodu słabych wyników finansowych zamierza pozbyć się 290 pracowników, czyli ponad 30 proc. kadry zajmującej się dronami.

❌Dron Lily miał być "latającą kamerą", która sama podąża za użytkownikiem. Twórcy projektu ogłosili właśnie rezygnację z dalszych prac. I to pomimo faktu, że wartość przedpremierowych zamówień przekroczyła 34 mln dolarów.

Nic dziwnego, gdy w świecie dronów panuje hegemonia chińskiego #dji, którą obrazuje poniższy wykres. Naszym zdaniem aktualnie do walki może z gigantem może stanąć jedynie #yuneec. 

Macie swojego potentata który może podjąć rękawicę❓

Dla podgrzania tematu warto wiedzieć też, że niedawno DJI, zawiązało strategiczne partnerstwo z firmą Hasselblad, wykupując mniejszościowy pakiet jej akcji. Dla mniej znających tematy #fotografia to firma Hasselblad kiedyś gigant w dziedzinie foto, bo to z ich aparatów były fotografie z lotów Apollo na Księżyc.
Czego więc możemy się spodziewać❓

A Wy co myślicie o tak silnej przewadze DJI na tym rynku❓Dajcie nam znać na -> FB
#drony #technologia #rc

Zaufali Nam

tvn 24
Ubezpiecz drona
Aero festival
Leszno
ULC
Infodron
Hunters
Straż Pożarna
Świat dronów
Systemia
Straż Graniczna
Sano
Buk
Instal Compact

InfoDron

Sklep z dronami i modelami RC. Profesjonalne zdjęcia i filmy z drona. Budowa, serwis i naprawa dronów. Reklama i usługi z drona. 
Polskie Centrum Szkolenia Operatorów Dronów / Pilotów RPAS - Szkolenia UAVO Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Zielona Góra, Łódź, Leszno, Gniezno, Piła, Bydgoszcz, Warszawa.
Dariusz Wąsowicz tel: 519 410 610 | Jakub Andraszyk tel: 663 944 151 I email: biuro@ironsky.pl
2016 © Copyright www.IronSky.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie zabronione.