Facebook
Instagram
YouTube

Szkolenie UAVO w Iron Sky. Dlaczego warto?

Kupiłem DJI Spark. Gdzie mogę nim latać?
20 października 2017
warsztaty dronowe
Warsztaty dronowe w Poznaniu
4 listopada 2017

Szkolenie UAVO w Iron Sky. Dlaczego warto?

3-dniowe kompleksowe szkolenie zakończone egzaminem (4 dnia), zgodne z najnowszym programem ULC, przygotowujące kursanta do uzyskania świadectwa kwalifikacji UAVO VLOS. Zdobyty podczas kursu szeroki zakres wiedzy teoretycznej i praktycznej pozwoli Ci nie tylko bezproblemowo zdać egzamin państwowy, ale i czuć się bezpiecznie i pewnie w powietrzu. Zaufaj specjalistom w branży bezzałogowych statków powietrznych, wybierz IRON SKY UAV Technology!

Cena szkolenia UAVO VLOS: 1700 zł brutto

Daty najbliższych szkoleń dostępne w terminarzu szkoleń

1)     Grupowe szkolenie teoretyczne UAVO VLOS

Stawiamy na jakość, dlatego szkolimy w małych grupach do 6 osób. Szkolenie prowadzi zawsze dwóch instruktorów UAVO, więc Twoje pytanie nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi.

2)     Indywidualne szkolenie praktyczne UAVO VLOS

Szkolimy indywidualnie – 1 instruktor na 1 kursanta (w przeciwieństwie do większości placówek), bo ważniejsze jest dla Nas Twoje bezpieczeństwo w powietrzu i efektywność lotów, niż masowe szkolenie operatorów dronów.

3)     Wynajem drona/akumulatorów na czas szkolenia

Nie musisz mieć swojego drona na szkolenie, bo będziesz latać na Naszych dronach, bez dodatkowych opłat i ukrytych kosztów! Chcesz latać na swoim dronie, ale masz zbyt mało akumulatorów? To nie problem, również Ci je wypożyczymy na czas kursu!

4)     Drukowane materiały szkoleniowe

Wyselekcjonowana sprawdzona wiedza bez zbędnych zapisów i niejasnych schematów. Materiały edukacyjne dytujemy zawsze po nawet najmniejszych zmianach w wymogach szkoleniowych ULC, nowelizacjach ustaw i rozporządzeń, dlatego masz pewność, że Twoja wiedza jest aktualna. Dostajesz pełen zakres materiałów (120 stron A4), a nie okrojony skrypt szkoleniowy.

5)     Pełne wyżywienie: obiad, ciastka, kawa, herbata, napoje 

Głodny nie skupisz się na słuchaniu wykładów, tylko burczącego brzucha, dlatego każdy z uczestników kursu wybiera z karty dań to, na co ma ochotę każdego dnia szkolenia.

6)     Egzamin wewnętrzny sprawdzający wiedzę po kursie 

Sprawdzamy czego się nauczyłeś, a z czym masz problemy, omawiamy egzamin wewnętrzny z kursantami, dzięki temu w prosty sposób wiesz na co musisz zwrócić szczególną uwagę podczas nauki.

7)     Organizacja egzaminu państwowego z egzaminatorem Lotniczej Komisji Egzaminacyjnej

Współpracujemy z wieloma egzaminatorami na terenie całej Polski, więc możesz zdać egzamin u Nas po kursie lub w innym regionie kraju, do którego będziesz miał bliżej.

8)     Rabaty w Naszym sklepie

Doceniamy kursantów, dlatego możesz liczyć na niespotykanie atrakcyjne ceny dronów i akcesoriów (do -15%), rabaty dotyczą również usług serwisu i diagnostyki bezzałogowych statków powietrznych (-20%), szkoleń produktowych (-20%), podwyższenia uprawnień TOM i szkoleń BVLOS (-30%). Rabaty obowiązują przez rok od daty zakończenia kursu.

9)     Certyfikat i zaświadczenie ukończenia szkolenia lotniczego

Otrzymasz nie tylko wymagane urzędowe zaświadczenie ukończenia kursu, ale też certyfikat, który ozdobi Twoje biuro i poświadczy posiadane kwalifikacje!

10)  Świetna atmosfera szkolenia i praktyczna wiedza

Szkolenie odbędziesz w jednym z pierwszych ośrodków szkoleniowych w kraju (sieć Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Warszawa, Gdańsk, Kraków) przez doświadczonych instruktorów-praktyków, którzy zdobyli uprawnienia UAVO jako jedni z pierwszych w kraju i aktywnie współtworzą środowisko bezzałogowych statków powietrznych w Polsce. Szkolimy też służby mundurowe i polskie służby specjalne.

11)  Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia IRON SKY UAV Technology

To, że zakończyłeś szkolenie u Nas, nie oznacza końca Naszego wsparcia, dlatego otrzymasz dostęp do specjalnej zamkniętej grupy dystkusyjnej na Facebooku, w której są wyłącznie uczestnicy Naszych szkoleń. Możesz tu zadawać pytania, dzielić się swoimi sukcesami a także rozmawiać z kolegami i koleżankami z kursu. Komunikatywność, to nasza żelazna zasada.

12) Rabaty dla zorganizowanych grup

Zaproś znajomych na kurs i odbierz zniżkę! Benefit odbiera każdy, zarówno Ty, jak i osoba, którą zapraszasz na kurs, więc zaproszona osoba z pewnością będzie Ci wdzięczna 😉

  • Ty + 1 dodatkowa osoba = zniżka 10% dla wszystkich (170 zł taniej/osoba)
  • Ty + 2 dodatkowe osoby = zniżka 15% dla wszystkich (255 zł taniej/osoba)
  • Ty + 3 lub więcej  dodatkowe osoby = zniżka 20% dla wszystkich (340 zł taniej/osoba)
  • Ty + 4 lub więcej dodatkowych osób = zniżka 25% dla wszystkich (420 zł taniej/osoba)

13) OPCJONALNIE – NIE PRZEJMUJ SIĘ NICZYM! Zleć za dodatkową opłatą organizacyjną +50zł, przygotowanie wszystkich formalności IRON SKY UAV Technology, czyli

  • Badania lotniczo-lekarskie (organizacja + opłaty) – 200 zł
  • Ubezpieczenie OC operatora drona na rok (organizacja + opłaty) – 235 zł
  • Opłaty do ULC za egzamin teoretyczny, praktyczny i wydanie świadectwa kwalifikacji -201 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *