Facebook
Instagram
YouTube
 

Wielowirnikowce stają się coraz bardziej popularne, a technologia postępuje coraz szybciej. Myślisz o własnym dronie, ale nie wiesz jak go zbudować? Powiedz nam jakie ma być jego przeznaczenie, a my zbudujemy go dla Ciebie! Bez względu na to, czy szukasz quadro, hexa, oktokoptera do użytku prywatnego, czy profesjonalnej platformy do kręcenia filmów, płatowca do ortofotomap, czy też potężnej maszyny z udźwigiem powyżej 25kg skontaktuj się z Nami, a my przygotujemy ofertę tailor made.


Budujemy drony do walki ze smogiem, montujemy czujniki do pomiaru zanieczyszczeń, przerabiamy drony RTF (Ready To Fly), montujemy dodatkowe anteny. Każdego drona możemy zbudować pod specjalne zamówienie i wg wytycznych Klienta. Budujemy też drony wyścigowe idealne do wyścigów dronów FPV.

✉ Email: biuro@ironsky.pl

☎ Darek: 519-410-610

☎ Kuba: 663-944-151

Prowadzimy specjalistyczny warsztat dronów, w którym możemy zbudować dla Ciebie dowolny multicopter. Mamy do dyspozycji niezbędne do naprawy i budowy dronów narzędzia IT, urządzenia pomiarowe, części i sprzęt, a co najważniejsze profesjonalną wiedzę i doświadczenie.

www.ironsky.pl_uav_vlos_dron_gotowy_do_lotu
Budowa i rozbudowa dronów na zamówienie
Dron hexacopter budowany na zamówienie ironsky.pl
Budowa dronów na zamówienie ironsky.pl
Budowa dronów wyścigowych FPV ironsky.pl