fbpx
Facebook
Instagram
YouTube

Prezentacja i pokaz dronów dla Straży Pożarnej

Bumbper-cage-for-Yuneec-H520-TYPHOON-H-PLUS-klakta-do-drona-obudowa do 520 Typhoon
IRON SKY Oficjalnym Partnerem Yuneec i Yuneec Academy w Polsce!
13 marca 2019
Frank-Wangs założyciel DJI
Jak to się zaczęło? Czyli historia firmy DJI
8 lipca 2019

Prezentacja i pokaz dronów dla Straży Pożarnej

Dziś 03-07-2019 miała miejsce zorganizowana przez firmę IRON SKY prezentacja dronów specjalistycznych z serii DJI Enterprise dla Straży Pożarnej oraz innych instytucji publicznych. Na miejscu stawiło się kilkudziesięciu przedstawicieli różnych jednostek PSP i OSP, nadleśnictw, biur detektywistycznych, prasy oraz innych oficjeli.

W pierwszej kolejności przedstawiony został zarys spotkania, prezentacja ogólnych informacji dotyczących wykonywania lotów bezzałogowymi statkami powietrznymi, podstawy prawa lotniczego, podział uprawnień UAVO z możliwymi zastosowaniami w locie VLOS oraz BVLOS.

W drugiej części spotkania zaprezentowaliśmy w locie Mavic 2 z segmentu DJI Enterprise. W tym modelu zastosowano gimbal z kamerą wyposażoną w dwa sensory znajdujące się obok siebie – sensor światła widzialnego 4K i sensor termowizyjny FLIR Lepton®. Idealne rozwiązanie do szybkiej akcji rozpoznawczej. Mavic 2 Enterprise Dual bardzo przypadł do gustu wszystkim zebranym ze względu na swoje ogromne możliwości przy tak małym rozmiarze, pozytywnym zaskoczeniem było też bardzo dobre działanie głośnika M2E Speaker, który np. może pomagać w organizacji akcji ratowniczej. W dalszej kolejności przeprowadziliśmy loty inspekcyjne dużo większą maszyną – DJI Matrice 210 RTK z zamocowaną kamerą termowizyjną XT2 oraz kamerą Z30 z optycznym zoomem x30 i zoomem cyfrowym x6, co daje w efekcie końcowym nawet 180 krotne zbliżenie. Zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się z możliwościami obu kamer w trakcie lotu i proponowali konkretne zadania do wykonania danymi dronami.

Podsumowując spotkanie przekazaliśmy wszystkim zebranym ogrom możliwości zastosowań dronów w pożarnictwie i ratownictwie, zastosowań w biurach zarządzania kryzysowego.

DRONY IRON SKY prezentacja i pokazy dronów dla straży pożarnej 08

 

DRONY IRON SKY prezentacja i pokazy dronów dla straży pożarnej 06

Prowadzony przez firmę IRON SKY sklep z dronami posiada autoryzację DJI Authorized Reseller oraz Enterprise Reseller, co oznacza, że zakupy u Nas to legalne i sprawdzone źródło. Wszystkie drony i produkty DJI pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji DJI, dzięki czemu masz pewność, że zakupiony produkt objęty jest gwarancją producenta i wsparciem technicznym. Nasi doradcy i instruktorzy zapewniają profesjonalną i obiektywną obsługę oraz pełne wsparcie przed i posprzedażowe, proponując sprzęt, który najlepiej spełni Państwa oczekiwania. Wiemy o czym mówimy z wieloletniego doświadczenia, bo prowadzimy też ośrodek szkolenia operatorów dronów, serwis dronów DJI i posiadamy uprawnienia Instruktora UAVO. Sklep staconarny IRON SKY DJI Authorized Reseller znajduje się w centrum Buku pod Poznaniem przy ul. Bohaterów Bukowskich 4 (przy rynku). Kupisz u Nas takie drony jak: DJI Spark, DJI Mavic Pro,  DJI Mavic Air, DJI Phantom 4 Pro, DJI Inspire 2, DJI Matrice 600, DJI Matrice 200 oraz stabilizatory i gimbale DJI Osmo Mobile, DJI Osmo+, DJI Ronin 2, a także akumulatory, filtry i całą masę akcesoriów do Twojego drona DJI.

IRON SKY SKLEP Z DRONAMI dji-authorized-reseller-1

Zapraszamy na udane zakupy. Napisz lub zadzwoń do Nas. Cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji. Odbieramy telefony, odpisujemy na maile, przyjeżdżamy na spotkania. Komunikatywność to Nasza żelazna zasada.

✉ Email: biuro@ironsky.pl

☎ Darek: 519-410-610

☎ Kuba: 663-944-151

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *