Nowy DJI Phantom 4 Pro - jeszcze sprytniejszy?

Chiński DJI ma już ugruntowaną pozycję wśród producentów dronów. Swoją ostatnią prezentacją raz jeszcze dał do zrozumienia dlaczego. Pokazał nową wersję flagowego Phantoma 4 oraz nową generację profesjonalnego modelu Inspire. Nie tak dawno pojawił się DJI Matrice 600 dla profesjonalnych użytkowników, później DJI Mavic odkrył nowy segment mini dronów... a teraz wracamy do średniej półki.

DJI Phantom 4 na rynku jest troszkę ponad rok, a już doczekał się update do wersji Pro. Co tam znajdziemy? Lepszą kamerę, bardziej zaawansowany system unikania przeszkód i dodatkowe tryby lotu, czy też dłuższy czas pracy. Jakie zatem są różnice między Phantom 4, a Phantom 4 Pro? Do rzeczy zatem!

Co nowego w wersji "Pro" ?

KAMERA

Phantom 4 Pro oddaje do dyspozycji użytkowników 1-calowy sensor CMOS i możliwość robienia zdjęć statycznych o rozdzielczości 20 Mpix. DJI chwali się też, że nowy PH4Pro ma:

  • większy zakres dynamiczny,
  • opcję regulacji przysłony,
  • tryb seryjny 14 zdjęć na sekundę ,
  • wideo slow motion w tempie 60 kl./s.

Różnice między Phantom 4 a Phantom 4 Pro

UNIKANIE PRZESZKÓD I AKUMULATOR

Wersja Pro jest w stanie analizować całe swoje otoczenie dookoła w 360 stopniach, co daje użytkownikowi jeszcze większe bezpieczeństwo. Należy pamiętać, że wykrywanie przeszkód nie działa w trybie sport i dużych prędkościach. Jak już mowa o prędkościach, to nowy Phantom 4 Pro może omijać przeszkody w prędkości aż 50km/h (w poprzedniej wersji było to 35 km/h). Czas pracy akumulatora został wydłużony o 5 minut z 25 do 30 minut, co realnie oznacza, że dron polata zimą z do 18 minut, latem z 25 bez wariowania J

NOWY KONTROLER

Chińczycy popracowali też nad nowym kontrolerem dla odświeżonej wersji PH4. Tutaj zupełna nowość, DJI w tym projekcie odeszło od konieczności podłączenia zewnętrznego urządzenia np. smartfona, tabletu na rzecz zintegrowanego wyświetlacza wbudowanego w aparaturę RC. Jest oczywiście opcja zakupu standardowej aparatury. Czy to dobre rozwiązanie? Jak myślicie?

CENA?

Jak narazie będzie oscylować w granicach 7 499 zł brutto

GDZIE KUPIĆ?

W dobrym sklepie specjalizującym się w sprzedaży dronów. Prowadzimy sklep, serwis dronów i certyfikowaną placówkę szkolącą pilotów dronów. Zapraszamy na fanpage Naszego sklepu https://www.facebook.com/dronsklep/ oraz bezpośrednio na www.dronsklep.ironsky.pl

Zespół IRON SKY RPAS Technology

✉ Email: biuro@ironsky.pl
☎ Darek: 519-410-610
☎ Kuba: 663-944-151

Zaufali Nam

tvn 24
Ubezpiecz drona
Aero festival
Leszno
ULC
Infodron
Hunters
Straż Pożarna
Świat dronów
Systemia
Straż Graniczna
Sano
Buk
Instal Compact

InfoDron

Sklep z dronami i modelami RC. Profesjonalne zdjęcia i filmy z drona. Budowa, serwis i naprawa dronów. Reklama i usługi z drona. 
Polskie Centrum Szkolenia Operatorów Dronów / Pilotów RPAS - Szkolenia UAVO Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Zielona Góra, Łódź, Leszno, Gniezno, Piła, Bydgoszcz, Warszawa.
Dariusz Wąsowicz tel: 519 410 610 | Jakub Andraszyk tel: 663 944 151 I email: biuro@ironsky.pl
2016 © Copyright www.IronSky.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie zabronione.