DJI Inspire 2 - piszemy co nowego!

Chiński DJI ma już ugruntowaną pozycję wśród producentów dronów. Swoją ostatnią prezentacją raz jeszcze dał do zrozumienia dlaczego. Pokazał nową wersję flagowego Phantoma 4 oraz nową generację profesjonalnego modelu Inspire.

DJI Inspire 2 – co nowego?

Nie ma co ukrywać, z wyglądu na pierwszy rzut oka nie różni się niczym od jedynki. Konstrukcja nadal jest oparta na ramie H, która w trakcie lotu składa się by usunąć podwozie sprzed obiektywu. Podstawowa różnica to wykonanie ramy ze stopu aluminium, po to by zredukować masę BSP, aby ocalić cenne sekundy lotu.

ironsky.pl Inspire 2 różnice

PRĘDKOŚĆ I AKUMULATORY

Druga zauważalna różnica, to zwiększenie maksymalnej prędkości koptera do 108 km/h! WOW! Poza tym przyspieszono też wznoszenie i opadanie w Inspire 2.  Na duuuży plus zasługuje rozwiązanie znane już np. z Dji Matrice 600, gdzie możemy zaaplikować aż 6 akumulatorów jednocześnie, tutaj prducent umożliwił opcję wykorzystania jednocześnie 2 pakietów zasilających, dzięki czemu możemy uzyskać aż 27 minut lotu.

CZUJNIKI

W jedynce nie było problemów z unikaniem przeszkód, ale Inspire 2 ma już czujniki również u góry, co zwiększa bezpieczeństwo przy wznoszeniu się np. przy drzewach, ale też w obiektach zamkniętych, zadaszonych. Reasumując: Inspire 2 rozróżnia przeszkody przed, pod oraz nad sobą.

DODATKOWA KAMERA FPV

Myślę, że wielu z Nas ucieszyła druga kamera FPV, dzięki czemu operator drona ma cały czas podgląd na trasę lotu nawet jeśli kamera operatora gimbala jest obrócona nawet o 180 st. Przypomnijmy zatem, że DJI Inspire 2 tak jak poprzednia wersja może być sterowany za pomocą 2 aparatur, czyli przez 2 operatorów. Jeden do lotu, drugi do kontroli kamery i gimbala. Co Ty na to?

ironsky.pl dronsklep drony róznica między Inspire 1 Inspire 2

KAMERA GŁÓWNA

Tutaj mamy do wyboru:

  • X4S - jednocalowa matryca 20 Mpx, 4K przy 60 kl/s
  • X5S - jest to tak naprawdę cały aparat z matrycą Mikro Cztery Trzecie, z możliwością podłączania zewnętrznych obiektywów. Kamera rejestruje obraz 5.2K (30 kl/s), 4K (60 kl/s), wspiera CinceCore 2.0, standardy H.264 i H.265, oraz zdjęcia RAW.

CENA?

Jak narazie będzie to około 14 999 PLN

GDZIE KUPIĆ?

W dobrym sklepie specjalizującym się w sprzedaży dronów. Prowadzimy sklep, serwis dronów i certyfikowaną placówkę szkolącą pilotów dronów. Zapraszamy na fanpage Naszego sklepu https://www.facebook.com/dronsklep/ oraz bezpośrednio na www.dronsklep.ironsky.pl

Zespół IRON SKY RPAS Technology

✉ Email: biuro@ironsky.pl
☎ Darek: 519-410-610
☎ Kuba: 663-944-151

 

Zaufali Nam

tvn 24
Ubezpiecz drona
Aero festival
Leszno
ULC
Infodron
Hunters
Straż Pożarna
Świat dronów
Systemia
Straż Graniczna
Sano
Buk
Instal Compact

InfoDron

Sklep z dronami i modelami RC. Profesjonalne zdjęcia i filmy z drona. Budowa, serwis i naprawa dronów. Reklama i usługi z drona. 
Polskie Centrum Szkolenia Operatorów Dronów / Pilotów RPAS - Szkolenia UAVO Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Zielona Góra, Łódź, Leszno, Gniezno, Piła, Bydgoszcz, Warszawa.
Dariusz Wąsowicz tel: 519 410 610 | Jakub Andraszyk tel: 663 944 151 I email: biuro@ironsky.pl
2016 © Copyright www.IronSky.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie zabronione.